Zayıflama Hikayeleri

Yayınlanma Tarihi: 13 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Günümüzde kilolu olmak yani şişman olmak hem kadınların hem de erkeklerin ne yazık ki kâbusu olmaya devam ediyor. Bu yazının yazılma amacı gerçek zayıflama hikâyelerinden derlenerek aslında herkesin de zayıflamasının elinde olduğu ve aslında her şeyin iradeye dayandığının kesin olarak gözler önüne serilmesidir. Gerçek zayıflama hikayeleri içerisinde dikkat çekenlerden bir tanesi şu şekildedir:

Sadece Bir Ay İçerisinde On Kilo Verdim

“Boyum 1.63 olan bir kadınım. Kilomsa fazla tam 78 kiloydum. Bu beni şişman göstermeye yetiyor da artıyordu. Ancak her şeyin bir çaresi olduğu gibi bunun da bir çaresinin bulunduğunu elbette biliyordum. Defalarca uzmanlardan diyet önerileri aldım, spor yaptım ama nafile… Sonunda ne yapabilirim diye kendi kendime düşünerek zayıflama yöntemimi kendi kendime düşünmeye başladım.

Zayıflama Hikayeleri 1

Her Şeyin Başında Zayıflamaya Karar Vermek Geliyormuş

Zayıflamak isteyenler için zayıflama hikayeleri resimli önemli olanın aslında zayıflamaya kafamızda karar vermekle başlamak olduğunu anladım. Diyetler uygularken, spor yaparken sadece bir koşullanmayla başlıyordum bu işe. Ancak kendi kendime enine boyuna zayıflamak istediğime karar verdiğimde anladım ki azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor.

Her Şeyin Başında Zayıflamaya Karar Vermek Geliyormuş

Peki Ne Yaptım Zayıflamak İçin?

Zayıflamak için ilginç zayıflama hikayeleri yaptığım şey diyetimdekileri bire bir uygulamak değil vücudumla barışık olmakla başladı. Diyetimdekileri harfi harfine uygulamaktan ziyade yavaş yavaş uygulamaya başladım. Mesela diyetim bütün şekerlemeleri sonlandırmamı istiyordu. Ben bunu yavaş yavaş yaptım. Böylece beynime hükmetmeye başladığımı ve artık tamamen kendi kendime şekerli yiyeceklerden uzak durduğumu hissetmeye başladım. Sonunda şekersiz olarak çayımı da içer hale geldim. Ancak şunu unutmamak gerekir hızlı zayıflama hikayeleri kişisel bir şeydir. Her insanın elbette kendisine özel bir zayıflama iksiri vardır. Kendinizi keşfetmekle daha doğrusu iradenizi keşfetmekle işe başlayın.

Peki Ne Yaptım Zayıflamak İçin?

13 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...