Ünlülerin Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Ünlüleri çoğu zaman makyajlı görüyoruz. Televizyonda makyajsız karşımıza çıkan ünlü neredeyse yok denecek kadar azdır. Her zaman makyajlı görmeye alışkın olduğumuz ünlülerin makyajsız halleri sanıldığı kadar güzel değildir. Makyajı olmayan ünlüler çok farklı görünebilirler. Televizyonda makyajsız ünlüler, kendilerini rahatsız hissedebilir. Sizlere özel yazımızda makyajsız olan ünlülerin halinden bahsetmek istiyoruz.

Ünlülerin Makyajsız Halleri

Örneğin sürekli makyajlı görmeye alışkın olduğumuz Hadise’nin makyajsız hali, gerçekten çok farklıdır. Hadiseyi makyaj çok fazla değiştirmektedir. Yüz dolgunluğu gitmektedir. Yani Hadise’nin makyajlı iken çok alımlı ve hoş gözükmektedir. Fakat yüzünde makyaj olmadığı zaman ise, ciddi anlamda kötü durmaktadır. Makyaj kişilerde yüz dolgunluğu yapar. Lekeleri kapatır. Fakat Hadise’nin yüzünde çok fazla leke yoktur. Özellikle yüz kenarında oluşan gamzeleri ile dikkat çeken ünlüler arasındadır. Birçok ünlü de olduğu gibi Hadise’nin de makyajsız hali tuhaf gelebilir.

hadise makyajsiz

Akabinde Bülent Ersoy makyajsız hali, ise oldukça değişik gelecektir. Bülent Ersoy makyaj yapmadığı zaman cidden çok farklı gözükmektedir. Birçok sanat programında ve özel magazin programlarından makyajsız fotoğraflarını gördüğümüz Bülent Ersoy makyajı saatler almaktadır.

bulent ersoy makyajsiz

Bülent Ersoy’un dışında Seda Sayan makyajsız hali, ise daha doğaldır. Yani seda Sayan makyaj yapmada da daha güzel gözükebilir. Bülent Ersoy, Demet Akalın ve Hadise’nin makyajı olmadan çok farklı olmaları olağan durumdur. Ekran karşısında bizleri sürekli bu şekilde alıştırdıkları için tuhaf geliyor.

seda sayan makyajsiz

Özellikle Demet Akalın makyajsız hali, ise gerçekten kötüdür. Sürekli makyaj yaptıran ünlüler arasında olan Demet Akalın makyajlı olmadığı zaman çok kötüdür. Ayrıca sürekli makyaj yatıran sanatçılarda cilt üzerinde katman oluşur. Aynı zamanda kırışıklık meydana gelir. Yüz hasar görebilir. Özellikle Demet Akalın abartılı makyajlar yapıyor. Çok fazla koyu renk göz farı tercih ediyor. Demet Akalın yüz kısımlarında çok fazla kapatıcı ve fondöten kullandığı gözlemlenmektedir.

demet akalin makyajsiz

Bir televizyon programı sunan Müge Anlı ise sürekli makyajlı görmeye alışkın olduğumuz ünlüler arasındadır. Ayrıca Müge Anlı’ının makyajsız hali, çok sade ve aslında daha güzeldir. Aşırı makyaj yapmaya hiçbir zaman gerek yoktur. Aşırı yapılan makyajlar sonucunda kişilerin yüzleri çok zarar görüyor. Sanatçılar bu nedenle sürekli bir operasyon içerisine giriyor.

muge anli makyajsiz

Bir televizyon programı sunan diğer ünlü ise, Esra Erol olmaktadır. Esra Erol makyajsız hali, ise aynı Demet Akalın’da olduğu gibidir. Esra Erol’unda makyajı olmadığı zamanda çok farklı görebiliriz. Kendilerini hiç olmadığı kadar değiştiren makyajlı ünlüler sizleri hayrete düşünebiliriz. Yolda görsek tanıyamıyor hale geliyor olabilirsiniz. Hadise ve Müge anlı aslında çok fazla makyaj yapmasalar daha sağlıklı bir tene sahip olabilirler.

esra erol makyajsiz

Herkesin merak ettiği ise Ajda Pekkan makyajsız hali, 70 yaşında olmasına rağmen çok doğal durmaktadır. Gülben Ergen elmacık kemikleri ile bilinen ünlülerdendir. Yüz lekeleri olmayan sanatçılar arasındadır. Gülben Ergen aslında makyajı abartmadığı sürece çok doğal güzelliğe sahip olabiliyor. Ajda Pekkan ve Müge Anlı’nın da çok fazla makyaj yapmasına gerek yoktur. Ajda Pekkan çok fazla yaşı olmasına rağmen alımlı olan sanatçılar arasındadır.

ajda pekkan makyajsiz

Sanatçı Gülben Ergenin makyajsız hali, ise gerçekten çok daha güzeldir. Gülben ergenin yüz hatları çok doğaldır. Çok fazla makyaj yapmasına gerek olmayan sanatçılardandır.

gulben ergen makyajsiz

Gelelim Adriana Lima makyajsız, haline, Adriana Lima inanın makyajı yapmadan da çok güzel bir kadındır. Yüzü oldukça güzel ve çok doğaldır. Zaten kendisi aşırı makyaj yapan kadınlardan hiçbir zaman olmadı. Adriana Lima bebeksi bir yüze sahip olmasından dolayı; aşırı makyaja gerek duymayan ünlüler arasındadır.

adriana lima

17 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...