Tekin Acar Parfüm

Yayınlanma Tarihi: 16 Haziran 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kategoriler

Piyasada binlerce parfüm varken, bayanlar kaliteli ve güvenilir parfüm arayışlarını sürdürmektedirler. Her marka sürekli olarak kendi bünyesindeki parfümleri geliştirmekte ve piyasaya sunmaktadırlar. Ayrıca çoğu kozmetikçi parfümleri kendi bünyesinde toparlayıp, müşterilerine daha uyguna sunma yarışı içindedir. Etkili parfümler arıyorsanız tekin acar parfüm listesi imdadınıza koşuyor.

Tekin Acar Parfüm Listesi

Burberry, Chloe, Calvin Klein, Carolina Herrara ve Dolce Gabana gibi dünya çapında çok satan markaları bünyesinde barındıran tekin acar kozmetiği hem bayanlara hem de erkeklere onlarca parfüm seçeneği sunmaktadır. Ayrıca son derece profesyonelce tasarlanmış tekir acar cosmetics sayfasında markaları inceleyip kendinize uygun olan parfümü kolaylıkla seçebilirsiniz. Mağazaya gitmeden online olarak kendine uygun parfümü kim bulmak istemez ki?

Tekin Acar Parfüm Bayan

Burberry Classics For Women, Calvin Klein Euphoria, Chloe Love, Bvlgari Goldea, Burberry The Beat, Versace Crystal Noir, Aura Loewa, Paco Rabanne Olympea Intense ve Lalique Satine parfümleri bayan kategorisinde en çok satan parfümlerdir. Kendinizi güzel hissetmek artık bir parfüm uzağınızda… Feminenliğini vurgulamak için Bluberrry vazgeçilmeziniz olacaktır. Escda Especially markası barındırdığı gül notaları ile mutlu ve oyuncu yanınızı ortaya çıkaracak ve partnerinizin başını döndürmenize neden olacaktır. Paco Rabanne parfümü ise hem cinslerinizi kıskandırmanıza neden olacak ve kendinizi adeta bir tanrıça gibi hissetmenize neden olacaktır. Coline Herrara markası ise adeta içinizdeki aşkı tutkuyu canlandıracak ve kendinize olan güveninizi tazeleyecektir.

Tekin Acar Parfüm Bayan

Tekin Acar Parfüm Fiyatları

Siteye baktığınızda parfümleri ucuzdan pahalıya doğru sıralandığını göreceksiniz. Bütçenize uygun 50 liraya kadar olan parfümler olduğu gibi, 500 lira ve üzeri fiyatlarda da parfümler bulabilirsiniz.. Ama fiyat arttıkça da kalitenin ve etkinin arttığını da unutmamak lazım. Daha fazla notaya sahip parfümler ortalama 200 lira ve üzerinde satılmaktadır. Bu parfümlerin kalıcılığı ve etkisi daha fazladır.

Tekin Acar Parfüm Fiyatları

Tekin Acar Parfüm Fiyat Listesi

Caroline Herrara: 326- 440 lira

Burberry: 150-495 lira

Bvlgari: 166-584 lira

Calvin Klein: 105-495 lira

Chloe: 395-495 lira

Dolce Gabbana: 395- 595 lira

16 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...