Takma Kirpik Fiyatları

Yayınlanma Tarihi: 22 Kasım 2016 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Bayanların en çok merak ettiği sorulardan biri olan ve modanın gündeminin oluşturan konu takma kirpik nereden alınır ve takma kirpik fiyatları şeklindedir. Takma kirpik kullanmak istiyorsanız, bu sorunun cevabını bilmeniz gerekir. Takma kirpikler ilk çıktığı zamanlarda sadece seçkin eczanelerde ve seçkin kozmetik markalarının mağazalarında bulunuyordu. Ancak teknolojinin gelişmesi sayesinde çok sayıda kirpik markası ortaya çıktı ve internet ortamında da satılmaya başladı. Yani takma kirpik kullanmak isterseniz, istediğiniz yerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Burada önemli olan konu en iyi takma kirpik markası hangisidir. Çünkü kirpiklerinizi uzun süre kullanmak ve göz sağlığınızı da korumak istiyorsanız, bu sorunun cevabını bilmeniz gerekir. En iyi markalar hangileridir ve takma kirpik fiyatları nasıldır aşağıdaki şekilde inceleyelim;

Takma kirpik fiyatları, alacağınız kirpiklerin gerçekten saçtan yapılıp yapılmamasına, tekli yada çoklu olmasına, paketteki kirpik sayısına ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Piyasa bulunan kirpik fiyatları ise ortalama 15 tl’den başlar ve kalitesine ve kalıcılığına göre 500 tl’ye kadar çıkar. Burada karşımıza ipek kirpikler, kalıcı kirpikler, taşlı ve desenli kirpikler gibi pek çok özellik çıkmaktadır. Takma kirpik kullanırken göz sağlığınızı bozmamak adına, yüksek fiyat ödeseniz de iyi bir marka kullanmanızı ve ipek yada gerçek saçlardan yapılan kirpikleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

En iyi takma kirpik markası, son zamanlarda sık kullanılan Everlash olarak karşımıza çıkar. Bu markaya ait olan kirpikler hem ortalama fiyatlara hem de yüksek kaliteye sahiptir. Bunun dışında sık kullanılan markalar ise Gucci, Benefit, Ardell, MAC, Envy, Inglot, Flormar, Lionesse, Sephora ve Saint Laruent markalarıdır. Bunun dışında Tarko markasına da sık rastlanmaktadır.

takma kirpik fiyatları

takma kirpik fiyatları

Takma kirpik nerede satılır

Takma kirpik satın alabilmek için internet ortamını kullanabilirsiniz. İnternette yer alan çok sayıda alışveriş sitesinde, iyi markaların ürünlerini indirimli olarak bulabilir, ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz. Takma kirpik nereden alınır sorusuna verilecek en iyi yanıt ise eczaneler ve kozmetik mağazalarıdır. Uzman eczanelerden birine giderek kirpiklerinizi satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü en iyi yöntem görerek satın almaktır. Ancak bu kirpikler paketlerde satıldığı için yine de satın almadan önce kullanmanız gerekir. bazı eczaneler bunları denemeniz için yardımcı olurken bazıları da denemenize izin vermeyebilir. Bu nedenle Watsons gibi markalaşmış kozmetik mağazalarından da satın alabilir ve buradakilerden kullanma konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Takma kirpiklerinizi kendiniz kullanmakta zorlanıyorsanız bir profesyonelden, ilk denemenizde yardım isteyebilirsiniz. Özel günlerinizde veya gecelerinizde kullanmadan önce bir kuaföre giderek, almış olduğunuz takma kirpikleri burada taktırabilirsiniz. Ancak takma kirpiklerinizi kendiniz götürdüğünüzde gittiğiniz güzellik merkezi eğer seçkin bir yerse kirpikler kaliteli olacaktır. Ancak sıradan bir kuaför tercih ediyorsanız, güzelleşmek adına gözlerinize ve kirpiklerinize zarar verebilirsiniz.

Her hangi bir güzellikle merkezi, özellikle ruhsatsız ve merdiven altı tabir edilen merkezler, cildinize, saçlarınıza, kaş, tırnak ve elbette kirpiklerinize zarar verebilir. Bu merkezlerin bir sorumluluğu olmadığı için, size verecekleri zarardan da çekinmeleri söz konusu değildir. Bu nedenle, mümkün olduğunca bilinen ve referansları olan merkezleri tercih ediniz. İstenmeyen sonuçlar karşısında haklarınızı hukuki olarak arayabilecek olsanız dahi, bu kaybettiğiniz unsurlarınızı geri getirmeyecektir. Tabii takma kirpik bu denli dramatik sonuçlar doğurmayabilir, açıklamamız genel olarak tüm güzellik ürünleri ve yöntemleri üzerinedir.

22 Kasım 2016

Yorumlarınızı bekliyorum...