Syoss Şampuan

Yayınlanma Tarihi: 25 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Şampuan Kullanım Süresi: Her yıkamada kullanılması ve masaj yaparak kök hücrelere yedirilmesi önerilir. Kullanım sonrasında iyi bir durulama yapılmalıdır.

Alanında uzman kuaförler tarafından üretilen Syoss şampuan kullananlar tarafından da beğeni toplamaktadır. Bitkisel kök hücre özlerine sahip olan ürün saç köklerini uyararak güçlenmesini sağlar. Saç dökülmelerini %85’e kadar azaltan etkisiyle özellikle sorun yaşayan kadınlar tarafından tercih edilen ürün, her yıkamadan sonra kuaförden yeni çıkılmış gibi sağlıklı görünen saçlara sahip olunmasını sağlar. Güzelliğine meraklı 25-50 yaş arasındaki kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olan şampuan her gün kuaförden çıkmış gibi görünmek isteyenlere özeldir.

Syoss Şampuan Seçenekleri:

Profesyonel kuaförlerin saç bakımı için gerekli maddelerin bir araya getirilmesiyle oluşturdukları syoss şampuan nasıl kullanılır? Normal bir şampuandan farklı olmayan ürün iyice ıslatılmış saça bir miktar uygulanır. Köpürtme esnasında hem temizliğin sağlanması hem de şampuan içeriğinin saç köklerine iyice nüfuz etmesi için masaj yapılması tavsiye edilir. Saçta en az 3 dakika boyunca kalması önerilen şampuan daha sonra iyice durulanarak saçlardan arındırılır. Son 10 yılın en ideal saç bakım ürünü olarak gösterilen marka saç uzmanları ve stilistlerin önerileriyle hazırlanmıştır.

* Keratin mükemmelliği

* Dökülmelere karşı saç kremi

* Oleo şampuan gibi seçeneklerle müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ürün Syoss şampuan kullanıcı yorumları da olumlu notlar içermektedir.

-Saç Bakımı ürünleri; Keratin ve Primer formülü sayesinde fark yaratan şampuan, saçı kökten uca kadar besler ve ihtiyacı olan güzelliği verir. Mükemmel saçlara sahip olanlar kendilerini de iyi hisseder.

Syoss Şampuan 1

-Şekillendiriciler; Yüksek performansa sahip olan ürün kuaförlerdeki bakım kalitesinin evlerin içine girerek daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlar.

-Boyalar; Evde kullanmaya uygun ve üstün kaliteye sahip olan boyalar, kalıcı renk yoğunluğunun yanı sıra beyaz kapatmada da etkilidir. Stil sahibi olmak isteyen kadınlar için hazırlanan syoss şampuan fiyatı ürün çeşidine ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

Syoss Şampuan 2

24 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...