Silver Şampuan

Yayınlanma Tarihi: 23 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Şampuanın Etkisi Kaç Kullanımda Görülür: 6 kullanım sonra

Saçlarını sürekli boyatanlar ve boyası geldiği halde kuaföre gitmeyi ihmal edenler için hazırlanan loreal silver şampuan saçtaki ton farklılıklarını ortadan kaldırır. Bu şampuan iki farklı şekilde kullanılabilir.

1- Saç açma işlemi yapmış ve ortaya çıkan görüntüden memnun kalmamış bayanlar saçlarını natur vital silver şampuan ile yıkayabilirler. Gümüş şampuan olarak da bilinen ürün, renk farklılıklarından oluşan görünümün ortadan kalkmasını ve daha doğal bir görünümün yakalanmasını sağlar. Silver şampuanın uygulama süresi 6 yıkamadır. Gri ve beyaz saçların da daha parlak görünmesini sağlayan şampuan istenmeyen sararmaları gidererek renk tonlarının gözü rahatsız etmesini önler.

2- Sarı açık renk tonlarının daha doğal görünmesini sağlayan şampuanla saçlarda bulunan viyole pigmenti harekete geçirilir. Piyasada farklı markalarla farklı fiyatlara bulunabilecek olan şampuanla turuncu, sarı ve gri saçlara özel çözümler üretilebilir.

Silver Şampuan Nasıl Kullanılır?

Banyo sırasında herhangi bir şampuan nasıl kullanılıyorsa silver şampuan da aynı şekilde kullanılır. İyice ıslanan saçlara yapılan uygulama esnasında saç köklerine masaj yapılması da tavsiye edilir. Loreal silver şampuan kullananlar uygulamanın en az 3 dakika boyunca saçta kalmasını tavsiye ediyor. Matlıkla savaşmak ve ideal bir saç rengine kavuşmak isteyenler için hazırlanan ürünün içindeki meyve ekstreleri saçın parlaklık kazanmasının yanı sıra korunmasını ve bakımını da sağlar.

Silver Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saç rengini korumak isteyenlerin tercih ettiği ürün pek çok kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Saçlarını sürekli boyatanların en büyük sorunu olan akmalar sonrası elde edilen görünüm kadınların yeni arayışlar içine girmesine neden oluyor. Silver şampuan kullananlar sonuçtan memnun kalırken herkes kullandığı şampuan yerine bu ürüne geçiş yapabilir. Renkli saçları güneş ışınlarının istenmeyen solma etkisine karşı da koruyan şampuanı kullanarak siz de daha canlı ve doğal bir görünüme sahip saçlara kavuşabilirsiniz.

Silver Şampuan Nasıl Kullanılır? 1

23 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...