Serenay Sarıkaya Saç Rengi

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Genç ve dinamik bir oyuncu olan Serenay Sarıkaya, güzeliği ve seksiliği ile de ekranların aranılan yüzleri arasında yer almaktadır. Dizi sektöründe olduğu kadar sunuculuk performansıyla da başarılı bir grafik çizen ünlü yıldız son günlerde söylediği şarkılarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Duru ve doğal bir güzelliğe sahip Seranay Sarıkaya saç rengi ile de çok beğenilen sanatçılar arasındadır. Sanatçının fanları hem makyajını hem de saç rengini ilgiyle takip etmekte ve güzel yıldızın güzellik sırlarını merak etmektedir.

Özellikle Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya saç rengi ne olduğu oldukça ilgi odağı olmuştur. Bu soruya hemen cevap verelim, Serenay Sarıkaya Medcezir saç rengi açık küllü saç rengidir. Ayrıca bu açık küllü saç renginin içine ve üstüne açık dore sarı renginde balyaj yapılmıştır. Bu saç rengi oldukça doğal bir görüntüye sahiptir ve özellikle esmer beyaz tenli kişilerde çok havalı görünür. Bu rengin diğer bir avantajı ise uygulanan balyajın doğal görüntüsüdür. Bu balyaj uygulaması güneşten doğal bir şekilde açılmış saç rengi gibi görünmektedir.

Bu saç rengini beğeniyorsanız aynı şekilde yaptırmak için tereddüt etmenize hiç gerek yok. Sizde Serenay Sarıkaya saç renginin doğal görünümüne kavuşabilirsiniz.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Doğal Mı?

Medecezir Mira saç rengi ile ilgi odağı olan Serenay Sarıkaya saç rengi doğal mı diye merak ediyorsanız, hayır doğal değildir. Ancak kullanılan açık küllü tonları ve saç aralarına yapılan açık sarı dore balyaj uygulamasından ötürü Serenay Sarıkaya’nın saçının doğal olduğu zannedilmiştir.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Doğal Mı? 2

Severek ve ilgiyle takip edilen güzel yıldızın ekranlarla ilk tanışması Miss Turkey güzellik yarışmasıyla olmuştur. Adanalı dizisinde küçük bir kızı canlandıran sanatçı Medcezir dizisiyle hayran kitlesini arttırmayı başarmıştır.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Doğal Mı? 1

Medcezir dizisinde başrol oynayan ve Mira adlı karakteri canlandıran Serenay Sarıkaya hem saç rengi hem de saç modelleriyle büyük beğeni toplamıştır. Mira’nın saç rengi ilk dönem küllü kural ve sarı dore balyajlıdır. Bu renk tonu çok beğenilmiş ve özellikle gençler tarafından çok fazla rağbet görmüştür. Dizin ikici sezonunda ise, Miranın saç rengi altın dore kumral rengi olmuştur. Bu renk sanatçının doğal güzelliğine bir okadar daha güzellik katmış ve Serenay Sarıkaya saç rengi numarası tercih edilen saç boyaları arasına girmiştir. Ancak bu tonlar çok açık olmamakla birlikte çokta koyu değildir. Hayranları sanatçının hem saç modellerini hem de saç rengini taklit ederek Serenay Sarıkaya’nın güzelliğine benzemeye çalışmaktan da geri durmamışlardır. Bu sayede onlarda doğal ve bakımlı saçlara sahip olmanın mutluluğunu yaşamışlardır.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Doğal Mı? 2

 Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nedir?

 Fiziksel güzelliği, samimi tavırları, sıcakkanlılığı ve güzel göz rengiyle birçok ünlünün arasından sıyrılmayı başarmış olan Serenay Sarıkaya, son yıllarda en çok konuşulan yıldızlar arasındadır. Oynadığı dizi ve reklamlarla izleyicilerin büyük ilgisi toplamayı başarmış olan ünlü yıldız, bu başarısını doğal görünümlü saç modellerine ve saç rengine borçludur.

 Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nedir?

Sanatçının makyajı, stili ve saç rengi hakkında pek çok şey yazılıp çizilmiş ve her yaptığı şey olay olmuştur. Serenay Sarıkaya saç rengi olarak en uzun süre açık küllü kumral renginin arasına açık sarı dore balyaj uygulamalı saç rengini kullanmayı tercih etmiş ve bu renk sanatçıya çok yakışmıştır. Bu rengin avantajlarından biri doğal bir görünüme sahip olmasıdır. Bir diğer avantajı ise güneşten açılmış sarı bir rengin saç aralarında balyaj olarak görünmesidir. Mükemmel fiziğinin yanında uyguladığı bu saç rengi sanatçının her zaman ilgi odağı olmasını sağlamaktadır.

 Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nedir? 1

20 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...