Seranay Sarıkaya Makyajı

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Ekranlarda yayınlanan Medcezir dizisiyle tanıdığımız Serenay Sarıkaya duru güzelliği ve sade makyajıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve güzel fiziğiyle birlikte yaptığı makyaj da sevenleri tarafından oldukça beğenilmiştir. Ünlü yıldızın hayranları Seranay Sarıkaya makyajı olarak tanımladıkları makyaj yönteminin püf noktalarını merak etmekten kendilerini alıkoyamamış ve her fırsatta bu konuda araştırmalar yapmaya başlamıştır.

Pürüzsüz teni, uzun kumral saçları ve güzel yüz hatlarıyla hayranlarının gönlünde taht kuran Seranay Sarıkaya nude makyajıyla da çok beğenilmiştir. Doğal bir güzelliğe sahip olan Seranay Sarıkaya makyajsız hali bile görenleri kendine hayran bırakmaya yetiyor.

Seranay Sarıkaya Makyajı Nasıl Yapılır?

Seranay Sarıkaya, hangi makyajı yaparsa yapsın güzelliğine güzellik katmış ve tüm makyaj türlerinin kadını olmuştur. Onu ilgi çekici ve ilham verici yapan da işte bu makyaj teknikleridir.  Ünlü yıldız doğal tonları kullanarak yaptığı makyajla oldukça masum bir görüntüye bürünürken, bazen sadece tek bir kırmızı ruj kullanarak oldukça seksi havada olabiliyor. Bunu yüz hatlarının düzgünlüğü ve elmacık kemiklerinin yüzüne kattığı hava sayesinde başarıyor.

Seranay Sarıkaya Makyajı nasıl yapılır? sorusunu birçok kadın sormakta ve öğrenmek için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Seranay Sarıkaya makyajı olarak bilinen nude makyajını sizler için araştırdık. İşte ünlü yıldızın makyaj sırları;

Öncelikle ten makyajına özen göstermeniz gerekir. Kusursuz bir ten makyajı yapmanız için yüzünüze aydınlık verici nemlendiricilerden sürmelisiniz. En çok kullanılan ürünlerden biri olan “Shiseido Glow Revival Cream, cildinizi müthiş bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda da parlaklık verir. Bu kremin üstüne ise, “Nars All Day Luminous Foundation”u sürmeniz cildinize transparan bir görüntü verir. Bu fondöten kusursuz kapatıcılık özelliğinden dolayı dizi ve reklam filmlerinde de çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca kremin ince yapısı  yüze doğallık vermesi açısından da tercih edilmektedir.

Seranay Sarıkaya göz makyajı ise aydınlık tonlar kullanılarak yapılır. Göz çevresi için bizim önerimiz “Nars Radiant Creamy Concealer” kullanmanızdır. Bu krem sayesinde tüm gölgeler ve morlukları kapatmak gayet kolaydır.

Seranay Sarıkaya Makyajı Nasıl Yapılır?

Seranay Sarıkaya makyajsız hali bile çekici görüntüsünü etkilemese de yine de hafif bir makyaj yaparak dışarıya çıkmayı tercih etmektedir.  Ünlü yıldız göz makyajında özellikle kahverengi mat farları tercih etmektedir. Bengali, Coconut Grove ve Eyeshadow Bloondie  makyaj ürünleri dünya artistlerinin de favorisi durumunda. Bu ürünlerin toprak rengi tonlarını kullanarak gölgeli makyaj yapabilir ve sonrasında siyah kalem çekebilirsiniz. Daha sonra maskarayla makyajınızı tamamlayın.

Maskara tercihinizi Nas Audacious olarak yaparsanız daha etkili ve dikkat çekici bir makyaja sahip olursunuz. Seranay Sarıkaya göz makyajı olarak bu tonları ağırlıklı olarak kullanmaktadır. Ayrıca ruj doğal güzelliğini etkilemeyen mat kırmızı ruj Seranay Sarıkaya’nın vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Seranay Sarıkaya Makyajı Nasıl Yapılır? 1

Mira Makyajı Nasıl Yapılır?

Mira makyajı nasıl yapılr diye merak ediyorsanız işte cevabız. Mira makyajında en fazla dikkat edilmesi gereken nokta ten makyajıdır. Gözaltı morluklarının ustaca kapatılması da bu makyaj türünün vazgeçilmezleri arasındadır. Ten renginin doğallığını kaybetmeden kapatıcı özelliği olan fondötenler de mira makyajında kullanılmaktadır.

Mira Makyajı Nasıl Yapılır?

Mira makyajı için marka önerimiz MAC Face&Body fondötön’dir. Bu ürünle cildiniz saten gibi görünecek ve duru bir güzelliğe sahip olacaksınız.  Serenay Sarıkaya gibi dikkat çekici ve doğal bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız bu önerilerimizi dikkate almanızı öneririz. Aydınlık ve pürüzsüz bir cilt ve tercih edeceğiniz rujla sizde arzu ettiğiniz yüz güzelliğine sahip olabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız göz kalemi ve maskara seçiminizde mira makyajında çok önemlidir.

20 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...