Selena Gomez Parfümü

Yayınlanma Tarihi: 6 Mart 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kategoriler

Selena Gomez genç yaşına rağmen birçok bayanın saç modellerini ve giyim tarzını örnek aldığı bir isim olarak sürekli gündemde. Son yıllarda ünlüler sadece yaptıkları işler ile değil kendi isimlerinin taşıyan kıyafet ve kozmetik ürünleri ile de dikkat çekiyorlar. Birçok bay ve bayan ünlü kendi adını taşıyan parfümü ile de hayranlarının yakın takibinde. Bu isimlerden birisi de Amerikalı genç şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez. Duru güzelliği, harika saç modelleri ve her zaman şık giyim tarzı ile gittiği her ortamda dikkat çeken bir isim olan Selena Gomez’in kendi adını taşıyan bir parfümü de var.

Ünlü isimlerin çoğu adını markalaştırma çabasında olduğundan günümüzde kendi isimleri ile tişört, parfüm ve çeşitli aksesuarları piyasaya süren birçok ünlü isim var. Bu ünlüler kişisel zevklerini isimleri ile bir arada kullanarak ünü tüm dünyaya yayılan markalara imza atmaktalar. Son yıllarda ünü hızla yayılan ve hayran kitlesi sürekli genişleyen Selena Gomez de kendi imzasını taşıyan bir parfüme sahip olan ünlüler arasında bulunuyor. Bu sayede hayranları da güzel oyuncunun kendinden izler taşıyan parfümünü kullanmanın ayrıcalığını yaşama şansı da buluyorlar.

Parfüm kokuları söz konusu olduğunda herkesin bu konuda farklı görüşleri olabilir. Kimi hafif çiçek kokusu içeren parfümleri tercih ederken daha dikkat çekici kokuları kullanmaktan hoşlanan bayanlar da vardır. Selena Gomez parfümü için de bu durum söz konusudur. Parfümün kokusunu ve rahatlatıcı etkisini beğenenler kadar biraz ağır olduğunu düşünenler de bulunmaktadır. Parfümün kendisi kadar şişesinin şık tasarımı da oldukça dikkat çekmektedir. Hayranlarının yoğun ilgisi nedeni ile sadece bu parfüm değil genç ünlünün tişörtleri ve daha birçok farklı tasarıma sahip aksesuar özellikle genç bayanlar tarafından çok rağbet görmektedir. Kaliteli markaların ürünlerini kullanmaktan hoşlanan birçok kişi Selena Gomez parfümü kulanarak her zaman bu ayrıcalığı yaşama imkanı bulmaktadır.

Selena Gomez Parfümü 1

Henüz denememiş olanlar varsa parfüm hakkında biraz daha detaylı bilgi vermemizde fayda var. Aslında bu parfüm yeni değil 2013 yılında Selena Gomez’in kendisinin oynadığı su altında ve morlar içinde çekilen bir reklam filmi ile gündeme geldi. Vivamore adını taşıyan ve çiçeksi bir kokuya sahip olan bu parfüm bayanlar tarafından çok beğenildi. İspanyol kökenli olan ünlünün parfümünün kokusu da kendisi gibi çiçeksi ve yaşam dolu olması ile dikkat çekti. Parfümün şişesi bile doğal ve güzel bir tasarıma sahip olması ile o dönemlerde oldukça ses getirdi. Selena Gomez parfümü kendisinin en sevdiği kokular olan ahududu, frezya ve vanilya karışımı olarak piyasaya sürüldü. Parfüm kokusunu kendisi belirleyen ünlü güzel bu aşamada hayranlarının fikrini almayı da ihmal etmedi. Vanilyanın rahatlatıcı etkisi ahududu ve frezya ile bir araya gelince ve bu koku Selena Gomez’in zevkini yansıtınca her yaştan bayanın ilgisini çekmeyi başardı. İlk olarak hayranları tarafından kapışılan bu parfüm zamanla birçok bayanın tercih ettiği parfüm markaları arasında yer almaya başladı.

İlk piyasaya sürüldüğünde her yerde bulmak mümkün olmasa da günümüzde tüm kozmetikçilerde ve internet üzerinden satış yapan sitelerde Selena Gomez parfüm bulmak mümkün. Herkesin kendine ait bir koku hassasiyeti olduğundan bazılarının hoşuna gitmese de çoğunluğun fikri Selena Gomez parfümünün de kendisi gibi farklı bir yapısı olduğu yönünde. Ünlülerin attığı her adımın olay olduğu günümüz şartlarında özellikle genç bayanlar için Selena Gomez parfümü kullanmanın büyük bir zevk ve ayrıcalık olduğunu söyleyebiliriz.

6 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...