Seda Sayan Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Pek çok ünlü ekran karşısına geçmeden önce makyaj uzmanlarının dokunuşları ile güzelliklerine güzellik katarak cilt kusurlarından arınıyorlar. Bu durumda insanların da en çok merak ettikleri konu ünlülerin makyaj yapmadıkları durumlarda nasıl göründükleridir. Kimi ünlü ise ekran karşısındaki görüntüsü ve gündelik hayattaki görüntüsü ile yok artık dedirtebiliyor. Makyajsız halinin nasıl olduğu hakkında merak konusu olan ünlülerden biri de Seda Sayan’dır. Seda Sayan makyajsız cildi ile ekranlardaki görüntüsünden oldukça farklı bir görüntüye kavuşuyor olsa da onu bu haliyle değil yaşı ile kıyaslamak gerekir.

Görenleri Şaşırtıyor

Hiç kimsenin her an süs bebeği gibi makyajla dolaşması beklenemez. Elbette ki bu gruba ünlüler de dahildir. Yakın zamanda objektiflere makyaj yapılmamış bir cilt ile yakalanan Seda Sayan hayranlarını hayrete düşürdü. Normalde pürüzsüz ve parlak bir cilt ile bildiğimiz Seda Sayan’ın makyajsız hali cilt kusurlarını olduğu gibi ortaya çıkardı. Makyajsız Seda Sayan görüntüsü bildiğimiz tanıdığımız görüntüden uzak olsa da yaşına göre oldukça iyi bakılmış bir cilde sahip olduğunu söylemek gerekir. 55 yaşında olan orta yaş bir bayan için oldukça sağlıklı bir cilt yapısına sahiptir. Fakat yine de makyajlı görüntüsünün oldukça altında bir görüntü sergilediği söylenebilir.

Görenleri Şaşırtıyor

Makyaj Hilesi Göz Alıyor

Normal koşullarda makyajsız hali çok dikkat çekmeyebilir fakat ekranlarda Seda Sayan’ın oldukça yoğun bir makyaj tercih etmesi bu farkı ortaya çıkarıyor. Seda Sayan’ın yaşında olan pek çok ünlünün göz çevresinde ve boyun bölgesinde oldukça yoğun kırışıklığın olduğu düşünülürse Sayan’ın böyle bir problemi olmaması onun kendine ne denli önem verdiğini ortaya çıkarıyor. Sağlıklı beslenmeye de önem verdiği pek çok kişi tarafından bilinen Seda Sayan bunun meyvelerini topluyor. Makyajsız hali Seda Sayan hayranlarının yine de dikkatini çekiyor.

Makyaj Hilesi Göz Alıyor 1 Makyaj Hilesi Göz Alıyor 2

27 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...