Saç Düzleştirici Tarak

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Düz saç pek çok kadın için oldukça kullanışlıdır. Çoğunlukla kabarmaz. İstediğiniz şekli verebilirsiniz ve saçlarınız bozulduğunda parmaklarınız yardımı ile saçlarınızı düzeltebilirsiniz. Bu şekilde düşünen pek çok kadın erken yaşlarda bir saç düzleştiricisi sahibi olur. Ancak her gün saç düzleştirmeye zaman yetmeyeceğini ve saçlarınızın göreceği zararı düşünürsek saç düzleştiricileri uzun vadede kullanışlı olmamaktadır. Kalıp gibi düz saçlardan hoşlanmayan ve daha pratik saç düzleştirme yolları arayan kadınlar için saç düzleştirici taraklar hayat kurtarıcı olabilirler.

Düşünüldüğünde yıllardır hayal edilen bir şeydir saç düzleştirici tarak. Saçlarınızı tarayacaksınız ve saçlarınız dümdüz olacak! Hangi kadın böyle bir şey istemez ki? Ancak elbette hiçbir şey böyle kolay olmamaktadır. Her ürünün artı ve eksi yönleri vardır.

Her üründe olduğu gibi saç düzleştirici taraklarda da memnuniyet beklentinize bağlıdır. Tarak düzleştirici etkisini elbette ısı ile gerçekleştirmektedir. Kullanmaya başlaması bu yönden düzleştiriciye benzemektedir. Ancak etkileri çok farklıdır.

Saç düzleştiricileri kesin düzlükler verebilirler. Yani şık olmanız gereken bir gün hazırlanıyorsanız oldukça kullanışlıdır. Ancak gerçek hayatta dümdüz saçlar biraz yapay durmaktadır. Hele okul gibi yerlerde oldukça yapay kalmaktadır. Bunun yerine saçlarınıza fön çekebilir veya saç düzleştirici tarak kullanabilirsiniz. Saç düzleştirici taraklar kıvırcık saçlarınızı dümdüz yapamazlar. Kıvırcık saçların size vaat ettiği fönlü saçlardır. Yani saçlarınız oldukça hacimli ve düz olacaktır. Keskin veya hacimsiz bir düzlük olmayacaktır. Bu da saç düzleştirici tarakları günlük hayatta kullanmanızı kolaylaştırır.

Saç Düzleştirici Tarak 1

Peki, tarak saç düzleştirici olarak nasıl kullanılır? Tıpkı hayal ettiğiniz gibi kullanılır. Saçlarınız birkaç tutama ayrılır ve saç taranmaya başlar. Düzgün bir düzlük istiyorsanız tutamlara sırası ile geçmeniz ve bu işi özenle yapmanız gerekmektedir.

Saç düzleştirici tarak fikri pek çok marka tarafından beğenilmiştir. Genellikle birbirine benzer modeller de taraklar üretilmeye başlanmıştır. Bu tarakları satın alabileceğiniz pek çok yer bulunmaktadır. En uygun fiyatlı olanı miss hair saç düzleştirici taraktır. Elektrikli bir taraktır ve yukarıda bahsedildiği gibi kullanılmaktadır. Pek çok iyi markanın ürettiği saç düzleştirici taraktan hiçbir eksiği olmayan bu saç düzleştirici tarağı 60-80 TL arasında fiyatlara satın alabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Tarak 2

Teknolojik aletlerde adından sıklıkla bahsettiren Braun markası da saç düzleştirici tarak sektörüne adım atmıştır. Satin Hair 7 IONTEC fırça olarak aratabileceğiniz bu saç düzleştirici tarak oldukça göze hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Sapında bir açma kapama düğmesi vardır ve kullanımı tıpkı diğer taraklar gibidir. Saç düzleştirici tarak braun markasının olumlu yanıtlar aldığı bir modeldir. Bu saç düzleştirici kıpkıvırcık saçlarınızı istediğiniz düzlüğe getiremeyebilir. Çünkü bunu saç düzleştiricileri zor yapabilmektedir. Ancak dalgalı saçları ve düz saçları fön çekilmiş hale getirebilir. Oldukça dayanıklıdır. Bir kez aldıktan sonra yıllarca kullanılabilirdir. Fiyatı 120 TL’dir.

Saç Düzleştirici Tarak 3

Saç düzleştirici tarak satın alacağınızda bunların fiyatlarının çok geniş bir skalada dağıldığını göreceksiniz. Bazıları sadece pahalıdır. Bazıları çabuk ısındığı veya hemen kullanıma hazır hale geldiği için pahalıdır. Bazıları çok daha kısa sürede saçlarınızı düzleştirir. Philips markası da mutlaka aşina olduğunuz bir markadır. Saç düzleştirici tarağı da son derece başarılı bulunmaktadır.

Saç Düzleştirici Tarak 4

Saç düzleştirici tarak hakkında araştırma yaparken mutlaka Hair Bean markasına da denk gelmişsinizdir. Bu marka ile ilgili pek çok yanlış anlaşılma bulunmaktadır. Bu saç düzleştirici tarağın kullanımı diğerlerinden farklıdır. Bu saç düzleştirici tarak elektrikli değildir. Saç düzleştirici tarak olarak adı geçse de asıl amacı açılmayan ve dolanan saçları açmaktır.

11 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...