Perma Fiyatları

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kadınların hayatlarında en önem verdikleri ve vazgeçilmez parçalarından birileri de saçlarıdır. Saç bir kadının karakterinden tutun ruhsal kimliğine kadar her şeyi size yansıtır. Bu yüz den saç bakımı da bir hayli önemlidir. Şu sıraların trendlerinden olan perma yapımı da kadınlar için çok kullanışlı ve hoş gözükmelerini sağlayan bir modeldir. Kıvır kıvır saçlarınızla zahmetsizce evden çıkıp kullanabileceğiniz bir modeldir. Perma saçların yapısının kırılıp tekrar kıvırcık hal almasına denmektedir. Permalı saç modelleri yaptırabilmeniz için güvenilir bir kuaför bulmakta şart tabi. Ama şuna dikkat etmelisiniz ki perma yapımında kimyasal maddeler kullanıldığı için alerji yapma riski çok fazla o yüzden hassas bir yapıya sahipseniz tercih etmemeniz önerilir.

Perma Çeşitleri

Farklı perma çeşitleri teknikleri ve uygulamaları vardır. Bunlardan bir tanesi spiral permadır. Bu model uzun saçlı olan kişilerde hoş lülelerin oluşmasını sağlamaktadır. Perma yaptırmadan önce saçlarınızı yıkayın ve temiz hale getirin. Böylece daha kalıcı kıvırcıkların olması sağlanacaktır. Eğer kısa ve düz saçlara sahipseniz dip perma tam size göre saçlarınızın hacimli gözükmesini sağlar.

Perma Fiyatları 1 Perma Fiyatları 2

Perma saç fiyatları saç boyutuna göre farklılık göstermektedir. Tabi nereye yaptırdığınızda önemli. Ama eğer böyle bir karar verdiyseniz ucuza kaçmayın söz konusu olan sizin saçlarınız. Araştırmalara göre uzun saç için perma fiyatları ortalama 450-500 TL arasında değişmektedir. Kısa saçlar için 350 TL arasında fiyatları vardır. Perma ne kadar diye sormadan önce acaba nerde daha sağlıklı diye sorun kendinize. Perma fiyatları 2016 yılında daha ucuz fiyatlara sahipti. Perma fiyatları 2017 yılında daha da artış gösterdi çünkü popüler olmaya başladı. Eskilere geri dönüş modanın kaçınılmazı haline geldi. Perma yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapın ne yapacağınıza öyle karar verin.

Perma Fiyatları 3 Perma Fiyatları 4 Perma Fiyatları 5

 

16 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...