Okul Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 9 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kısa saçlar, orta uzunlukta saçlar veya uzun saçlar için yapılabilecek çokça saç modeli bulunmaktadır. Bu saç modellerini yapabilme yeteneğine sahip olmanız önemli olduğu gibi hangisinin nerede kullanılacağına karar verme duyunuzun olması da son derece önemlidir. Okul için pratik saç modelleri aşamalı olarak anlatılmalı ve uygulanmalıdır. Özellikle kolay okul saç modellerinin tercih edilmesi her sabah bakımlı görünmenizi sağlayacaktır.

Okul için çok gösterişli olmayan, genç yanınızı ortaya çıkaracak olan saç modelleri tercih edilmelidir. Saçlarınızı salacaksanız dümdüz görünen düzleştirici mağduru saçlardan veya bukle bukle olmuş maşalı saçlardan kaçınmalısınız. Bu saç modelleri hoştur ancak okul için değil. Fönlü saçlar veya açık dalgalı saçlar kullanmak okul hayatı için çok daha uygun olacaktır.

Okul Saç Modelleri 1

Okulda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerin başında atkuyrukları gelir. Dersler ve sınavlar arasında saçlarını toplamak pek çok insana iyi gelir. Atkuyruğu ineklerin saç modeli değildir. Özellikle hacimli atkuyrukları çok güzel durur. Örgülü atkuyrukları çok güzel durur. Atkuyruğunuza küçük şeyler eklemek sizi bakımlı gösterir. Hem de aşırıya kaçmadan.

Okul Saç Modelleri 2 Okul Saç Modelleri 3

Genç kızların dağınık topuzları her yaştan insanın sahip olmak istediği enerjiyi yansıtır. Ensede veya tepede tercih edilen topuz modelleri okul zamanında size iyi gelecektir. Okul için saç modellerinizin sıkıcı olmasını istemiyorsanız ihtiyacınız olan örgülerdir. Örgüler ile birleşmiş pek  çok topuz modeli vardır. Okula en çok yakışanı üst kısmın balıksırtı ile örülüp saçın dağınık topuz yapılmasıdır.

Okul Saç Modelleri 4 Okul Saç Modelleri 5

Son dönemin en çok beğenilen saç modelleri ise örgülü modellerdir. Balıksırtı örgüsü, Hollanda örgüsü, Fransız örgüsü veya mısır örgüsünden birkaçını bilerek mükemmel örgüler ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle festival saç modellerinde göreceğiniz bu saç modelleri tam olarak genç kızların enerjilerini gösteren saç modelleridir. Bu saç modellerini yaptıktan sonra aklınızda tutmanız gereken örgüyü bol kullanmaktır. Son döneme uygun ve ilgi çekici pek çok modeli bu şekilde elde edebilirsiniz. Okul için örgülü saç modelleri ve yapılışları resimli ve videolu olarak pek çok kişi tarafından anlatılmaktadır. Kısa süre bol deneme ile mükemmel hale gelebilirsiniz.

Okul Saç Modelleri 6

9 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...