Okul İçin Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Okula giderken asıl amacımız elbette süslenmek olmamalıdır ancak herkes insan içine çıkarken kendine bakma ihtiyacı duyar. Biraz kendinizle ilgilenerek dışarı çıktığınız taktirde kendinize güveninizin daha yüksek safhada olduğunu görürsünüz. Okul için saç modelleri konusunda dikkat edilmesi gereken şey bakımlı olmaya çalışırken kokoş olmamaktır. En nihayetinde orası okuldur ve gençlik yıllarında fazla bakım ileride pişmanlık ile sonuçlanabilir. Okul için kolay saç modelleri tercih ederek zamanınız yokken bile iyi hissedecek kadar bakımlı görünebilirsiniz.

Okul için tercih edeceğiniz saç modellerinin başında genellikle toplu saç modelleri gelir. Dersler ve sınavlar ile uğraşırken saçlarınız en son görmek isteyeceğiniz şeyler olabilirler. Böyle durumlarda paspal görünmek zorunda değilsiniz. Birkaç tüyo ile çok daha iyi görünebilirsiniz. Okul için toplu saç modelleri ve yapılışları pek çok videoda anlatılmaktadır. En kolay oradan izlenerek mükemmel sonuçlar elde edilebilir. Elbette, okul için pratik saç modelleri aşamalı olarak anlatılırsa da resimler yardımıyla bu modelleri uygulayabilirsiniz. Okul için örgülü saç modelleri ve yapılışları resimli olarak anlaşılamayan sınırlı saç modelleri içerisindedir.

Okul İçin Saç Modelleri 1

Genç bir kızsanız okul için saç modelleri ile ilgili aklınızda tutmanız gereken çok az şey vardır.

  • Dağınık saç modelleri tercih edin. Bu şekilde çok daha havalı durursunuz. Zor zamanlarınızda büyük bir değişim yaşamazsınız. Saçlarınızı topuz yapacaksanız büyük topuzlar tercih edin ve saçınızdan tutamlar çıkarmayı ihmal etmeyin.
  • Saç örgüsünü etkin bir şekilde kullanın. Saç örgülerini tek başına, atkuyrukları ile veya topuzlar ile kullanabilirsiniz. Bu sıradan bir atkuyruğunu veya topuzu bakımlı hale getirir. Çok daha özenli görünmenizi sağlar. Bir anda diğer kızlardan farklı hale gelirsiniz. Saç örgülerini mutlaka bollaştırarak bohem olarak kullanmalısınız. Bu modeller gençlerin ruhunu en çok yansıtan modellerdir.
  • Saçlarınızı açık kullanacaksanız kalıp gibi modellerden kaçının. Saç düzleştiricisinin derin izlerini taşıyan dümdüz saçlar yerine fön kullanın. Maşa ile bukle bukle saçlar yapmayın. Bu bukleleri dağıtın ve ortaya büyük dalgalar çıksın. Bu sizi çok daha iyi gösterir.

Okul İçin Saç Modelleri 2 Okul İçin Saç Modelleri 3 Okul İçin Saç Modelleri 4 Okul İçin Saç Modelleri 5 Okul İçin Saç Modelleri 6

11 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...