Nur Yerlitaş Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Her daim bakımlı ve şık görmeye alışılan ünlüler makyajsız halleri ile objektiflere yakalanmamak için zaman zaman mücadele ederler. Fakat ünlü de olsa insan her an makyajı bir biçimde gezemediğinden ünlülerin makyajsız fotoğrafları mütemadiyen haber konusu olur. Bu ünlülerden biri de modacı Nur Yerlitaş’tır.

Görenleri Şaşırtıyor

Nur Yerlitaş son dönemlerde TV8’de yayınlanan bir moda programı ile gündemdedir. Moda ile bu denli iç içe olması ünlü modacının makyajsız hali zaman zaman gündeme geliyor. Yakın zamanda alış veriş yaparken makyajsız yakalanan modacı kendiyle barışık olduğunu söylemek gerekir.

Profesyonel bir makyaj ile oldukça hoş bir görüntü yakalayan Nur Yerlitaş makyajsız halleri ile görenleri hayrete düşürüyor. Nur Yerlitaş’ın makyajsız hali ile makyajlı hali arasında oldukça ciddi fark bulunan ünlü modacı bu görüntüsünden rahatsızlık duymuyor.

Kendi ile Barışık

Makyajsız Nur Yerlitaş fotoğrafları için magazincilerin onun peşinden koşmasına gerek bulunmuyor. Ünlü modacı bu tür fotoğraflarını zaten sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşıyor. Yine de her defasında Nur Yerlitaş makyajsız fotoğraf yayınladığında sevenleri hayrete düşüyor. Dobralığı ile bilinen modacı ülkede pek çok ünlünün sahne kostümlerini de dikmektedir. Kendini dikişçi olarak adlandıran Yerlitaş görüntüsünden rahatsız olmayan biridir.

Kendi ile Barışık

Yaşına rağmen yine de oldukça iyi bir cilde sahiptir. Kendisini moda programlarındaki jüri üyeliği ile daha da yakından tanımış olmak ile birlikte net bir yapıya sahip olması sebebiyle fazlasıyla geniş bir hayran kitlesine sahip durumdadır. Moda denince akla ilk gelen kişilerden biri olan Nur Yerlitaş makyajsız halinin bu denli şaşkınlık ile karşılanmasındaki sebeplerden biri de yapılan makyaj ile kusursuz denecek kadar güzel bir görüntü yakalamasıdır. Makyaj ile ünlü modacının özellikle bakışlarındaki ahenk daha da ön plana çıkarılıyor.

Kendi ile Barışık 2

28 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...