Müge Anlının Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Yaptığı televizyon programlarının başarısı ile her zaman gündemde olan Müge Anlı özellikle kendisinden haber alınamayan kimseleri profesyonel yöntemler ile bulması ve bu sayede acılı ailelerin problemlerine çözüm olması ile takdir kazanıyor. Özel yaşamıyla çok fazla gündemde olmayan ünlü sunucu geçtiğimiz günlerde makyajsız olarak kameralara yakalandı. Ancak Müge Anlı makyajsız halinin çok büyük bir hayal kırıklığı yaşattığı söylenemez.

 Sosyal Medyadan Yayınlanan Fotoğraf

Geride bıraktığımız günlerde Nusret Gökçe tarafından paylaşılan Müge Anlı makyajsız hali fotoğrafı sosyal medyayı adeta salladı. Bu fotoğrafın altına takipçiler tarafından yaklaşık olarak 1500 tane yorum yapıldı. Bu yorumlar içerisinde Müge Anlı’nın makyajsız halini beğendiğini söyleyenler de vardı aksine yorum yapıp hayal kırıklığına uğradıklarını söyleyenler de…

Genellikle ünlü kimselerin ekranlardaki makyajlı haline alışık olan takipçiler, bu tür fotoğraflar yayınladığı zaman ister istemez hayal kırıklığı yaşıyorlar. Ancak makyajsız Müge Anlı diğer makyajsız ünlüler ile karşılaştırıldığında yalnızca yüzünün biraz solgun göründüğü fark ediliyor. Bunun dışında cildinde yoğun kırışıklık belirtileri ve cilt lekeleri gibi sorunların olmadığını fark ediyoruz.

 Sosyal Medyadan Yayınlanan Fotoğraf

Her Haliyle Havalı

Müge Anlı makyajsız halleri ile sosyal medyada çok sayıda yoruma neden olurken, onun makyajlı ya da makyajsız haliyle oldukça asil ve havalı bir duruşunun olduğunu kimse inkar edemiyor. Ünlü sanatçının yüzü incelenirse, yüzünde ciddi bir kusurun olduğu görülmüyor. Yüzündeki tek sorun, gözlerinin oldukça küçük olması. Ancak başarılı sunucu, televizyon programına çıkarken bu sorun için profesyonel bir makyaj kullanıyor ve gözleri olduğundan daha büyük görünüyor. Ayrıca yaşına göre cildinin oldukça iyi göründüğü de, makyajsız fotoğrafı için yapılan yorumlar arasında yer alıyor. Ünlü sunucu genellikle özel yaşamı ve bu tür tartışmalar yerine televizyon programındaki başarısı ile anılmayı tercih ediyor.

Her Haliyle Havalı Her Haliyle Havalı 1

28 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...