Kızıl Saç Rengi

Yayınlanma Tarihi: 8 Haziran 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kırmızı ve kırmızı tonları olan kızıl saç rengi bayanların hepsine yakışmaz. Genelde esmer olan hanımlarda daha güzel durmaktadır. Kızıl saçların bakımı gerçekten zordur. Birkaç kez boyama da tutmayabilir. Kuaförlerin hanımlara önerdiği kızıl renk ilk boyamada tutmaz. Birkaç kez boyatmak gereklidir. Kızıl saç rengi diplere kadar vurulmaz. Sizlere özel makalemiz kızıl saç rengi tonları hakkında bilgi vermek üzere hazırlandı. Başka bir deyişle hafif kızıl tonlarında balya isteyen hanımlar için özel işçilik gerekir. Kızıl saç boyası rengi birkaç kez deneme ile tam rengini buluyor. Eğer boyayı marketten kendiniz alarak yapıyorsanız işiniz gerçekten zordur. Kızıl saç rengini kullanmak oldukça zordur. Yıkama esnasında ilk boyama sonrası akma yapar. Kızıl saç alev görünümü elde etmenize yardımcı olur. Bir ateş edası ile parlaması istenen saçlarda kızıl modası hiçbir zaman değişmez.

Maybelen ve Vella Koleston markalarında bakır kızıl saç rengi tonunu elde edebiliriz Maybelen ve Wella Koleston kızıl kestane saç rengi kadınların en fazla tercih ettikleridir. Loreal Paris ve Mac Factor saç boyasında da bakır kızıl tonları kullanılır. Kızıl bakır kızıl tonlarını elde etmek için sizler bir uzmandan yardım alınız.  Her yıkamadan sonra renk atan kızıl kullanmak cesaret ister. Kısa saçlar için problem teşkil etmez. Genelde beyaz tenli olan hanımlara yakışan bakır kızıl ve kızıl kestane tonlarını yeşil gözlü olan hanımlar çok seviyor. Bakırımsı kızıl tonu uzun ve bukleleri olan bir kadında kızıl kahve saç rengi için birkaç uzman iş yapar. Kızıl saç boyası zordur. Kızıl Saç Rengi Tonları aşağıdaki gibidir. Kızıl dikkat çekmeyi seven hanımların rengidir. Buğday ya da açık tenli olan hanımlar içinde çok ideal olan saç rengidir. Saç bakımına önem veren kadınların ve sıra dışı görünüme kavuşmak isteyenlerin tercihidir. Loreal, Sysoss marka saç boyalarında alev alev parlayan canlı tonları elde edebilirsiniz.

Kızıl Saç Rengi Tonları

Kızıl Kestane Saç Rengi: Açık tonlu tene sahip olan kısa saçlı hanımlara yapılır. Kızıl saç rengi tonları arasında kızıl kestane seçen hanımlar seçimlerinden pişman olmamaktadır. Ayrıca kızıl saç rengi uzun zamandır modasını koruyan renk tonudur. Kızıl kestane boyaması yapmak için bitkisel destekli saç boyası da kullanabilirsiniz. Kızıl kestane ve koyu kestane renk tonu ünlü yıldızların seçimlerini yansıtır. Kızıl kestanesi rengi kahveli kızıl yani kızılın çok açık tonuna yakın olan renktir.

Kızıl Saç Rengi Tonları

Koyu Kızıl Saç Rengi: koyu kızıl kestane diğer tonlara göre çok daha koyudur. Uzun saçları olan ve açık tenli hanımlara yapılması uygundur. Ayrıca koyu kızıl saç rengi Loreal ve Syoss markasında çok tercih edilir.  Koyu kızıl saç rengi tonları arasında en fazla seçilen tondur. Kızıl kestane ve koyu kestane renk tonu ünlü yıldızların seçimlerini yansıtır. Wella Koleston, Palette, May beline, gibi markalarda çok sevilen ve tercih edilen tondur. Açıcının az kullanılması ile elde edilir. Koyu kızıl saç rengi yeşil gözlü hanımlarda çok hoş durur.

Kızıl Saç Rengi Tonları 1

Bakır Kızıl Saç Rengi: Bakır kızıl kestane diğer tonlara göre çok daha koyudur. Uzun saçları olan ve açık tenli hanımlara yapılması uygundur. Ayrıca bakır kızıl saç rengi Loreal ve Mac Factor markasında çok tercih edilir.  Koyu teni olmayan açık tenli hanımlar için idealdir. Ayrıca kızıl saç rengi tonları arasında en fazla seçilen 2. tondur. Bakır kızıl kahvesi güneşte en hoş duran renktir.

Kızıl Saç Rengi Tonları 2

8 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...