Kısa Sarı Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 2 Temmuz 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Bayanların en dikkat ettikleri ve önem verdikleri yerleri saçlarıdır. Saçlar kişinin tarzını ortaya koymaktadır. Ayrıca bayanların zamanlarının çoğunu saçlarıyla harcamaktadır. Bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında da sarı kısa saç modelleri yer almaktadır.

 

Tarzını ve stilini ortaya koymak isteyen bayanların en çok tercih ettiği kısa saç modelleri için öncelikli olarak yüz şekillerine uygun olarak bir saç kesimi tercih etmeleri gerekmektedir. Kısa saç modellerini seçerken en dikkat edilmesi gereken şey yüze yakışan ve vücut tipine uygun olan bir model tercih edilmelidir. Ayrıca bayanların kısa saçlarda en çok tercih ettikleri arasında saç rengi sarı röfleli kısa saç modelleri ve kısa platin sarı saç modelleri yer almaktadır. Sarı renk kolay kullanılabilir bir saç rengi olarak bayanlar tarafından tercih edilse de bakımı ve kullanılması oldukça zordur. Saçlarda istenilen sarı tonunu tutturmak da zordur. Koyu bir saç rengine sahip iseniz Sarı saç rengini sahip olmak uzun bir zaman gerekmektedir.

Ayrıca sarı saç rengi yüzü daha renksiz göstermesinden dolayı sürekli olarak makyaj istemektedir. Yaz aylarında oldukça fazla tercih edilen platin sarısı ise özellikle güneşte saçlarınızın daha parlak ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Karamele yakın sarı renkleri ise daha çok koyu ten rengine sahip olan bayanlar tercih etmelidir. Özellikle yaz aylarında bronz ten rengine daha uygun olan sarı tonlarından bir tanesidir. Doğallığa önem veren bayanlar ve açık cilt renk tonlarına sahip olan bayanlar ise sarı tonlarından bebek sarısı rengini tercih etmelidirler. Bebek sarısı saç rengine aynı zamanda da saç aralarına röfle yaptırarak saçlara daha farklı ve güzel bir görünüm kazandırılabilir. Sarının hangi tonu olursa olsun bakımına ve saç sağlığına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kısa Sarı Saç Modelleri 1 Kısa Sarı Saç Modelleri 2 Kısa Sarı Saç Modelleri 3 Kısa Sarı Saç Modelleri 4 Kısa Sarı Saç Modelleri 5

2 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...