Kırışıklık Giderici Krem

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kırışıklıklar ve yüz bölgesindeki derin çizgiler kişileri yaşından büyük gösterebilir. Kırışıklıklar bazı zaman erken yaş evresinde başlar. Günlük ya da haftalık kullanıma uygun olan kırışıklık giderici kremleri sizlere aktarmak üzere hazırlanan yazımızdan memnun kalacaksınız.

İlgili yazı dizisinde, en iyi kırışıklık giderici krem hangisi sorusu hakkında bilgi verilecektir. Ayrıca nemlendirici ve bakım yapıcı krem bilgilendirmesi yapılmaktadır. Örneğin ülkemizde de çok satılan Sebamed markasında birçok kırışıklık giderici kremler bulunur.

 • Bioderma Kırışıklık Kremi : Cilt üstündeki belirli bölgesinde oluşan ince kırışıklıkları en az 2 hafta içinde yok eder. Göz çevresindeki kırışıklıklar ve alın çevresindeki kırşıklıklar için uygundur. Günde iki kere düzenli kullanmanız  gereken kremdir. Cildin yaşlılık lekelerinden kurtulup bebeksi görünüme kavuşması bu krem sayesinde gerçekleşir.
 • Vichy Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Krem: Günde iki kere düzenli kullanmanız  gereken kremdir. Cildin yaşlılık lekelerinden kurtulup bebeksi görünüme kavuşması bu krem sayesinde gerçekleşir.

Krem kullanmak istemeyenler aşağıdaki uygulamayı evde yapabilirler. İlgili uygulama yaklaşık 30  gün sonra etkisini gösterir. Sizlere özel hazırlanan aşağıdaki karışımı yüzünüzdeki kırışık olan bölgelere süreceksiniz. Aşağıdaki uygulama ve kırşıklık giderici kremler uygulaması ve hazırlaması diş fırçası ve diş macunu  kullanımı kadar basittir.

 • Çekirdek Yağı
 • Badem yağı
 • Yoğurt ve limon karışımı
 • Yarım kilo çilek

 Aşağıdaki ürünler, en iyi kırışıklık giderici krem hakkında bilgi veriyor. Yüzdeki çizgi ve yaşlanma sonrası oluşan kahverengi lekelerin yok olması için aşağıdaki kremler kısa zamanda etki sağlar.

Kırışıklık Giderici Krem 1

 • Aqua Splesicist For Women Kırışıklık Kremi : Yüz bölgesini matlaştırmadan ileri yaş çizgilerini yok eder. Yüze herhangi bir zarar vermeden ince çizgileri bile yok eder. 20 gün sonra etkisini gösterir.
 • Max Aqua %2 UV Factor Kırışıklık Kremi: Erkek ve kadın için ideal olan derin kırışık çizgileri yok eden üründür.
 • Kil Kremi: Kil Kremi kilden üretilen saf içerikli kremdir. Yüz bölgesini matlaştırmadan kırışıklıkları kısa sürede yok eder.
 • Novavxc Kırışıklık Kremi: Erkek ve kadın için ideal olan derin kırışık çizgileri yok eden üründür. Yüzü matlaştırmadan ileri yaş çizgileri anında yok ediyor. Günde iki kere düzenli kullanmanız gereken kremdir. 15 gün sonra etkisini gösterir.
 • Clarins Aqua Kırışıklık Kremi : Yüzü matlaştırmadan nemlendirerek bakım yaparak derin çizgileri yok eder. Genelde Almanya’da çok fazla kullanılır. Günde üç veya dört kere düzenli kullanmanız gerekiyor. 15 gün sonra etkisini gösterir.
 • Vixhy Kırışıklık Kremi : 35 yaş sonrası kullanıma uygundur. Göz çevresi için kullanmanız gerekiyor. Dünyaca ünlü markadır. Günde iki veya dört kere düzenli kullanmanız gerekiyor. 10 gün sonra etkisini gösterir.

Kırışıklık Giderici Krem 2

Yukarıdaki kremler   kırışıklık giderici krem tavsiye listesi için uygundur. Şimdiki yazımız,  kırışıklık giderici krem ev yapımı, hakkında da bilgi verecektir. Göz çevresindeki kırışıklıklar içinde ev yapımı tarif etki eder.

Göz çevresindeki kırışıklıklar için evde maske yapınız. Yüze herhangi bir zarar vermeden aynı zamanda yenileyerek cildi besleyen kırışıklık kremi Vichy markasında bulunur. Cildin yaşlılık lekelerinden kurtulup bebeksi görünüme kavuşması için kreme para vermek istemiyorsanız; evde maske yapınız.

Kırışıklık Giderici Krem 3

Sizler yukarıdaki kremlerin mucizesinden faydalanarak ileri yaş buruşukluk çizgilerini yok etmek mümkündür. Fakat sonuçta krem almaya herkesin bütçesi yetmez. Kadında ve erkekte kırışıklık yok edici kremlerin dışında da aşağıdaki maske uygulaması da etki eder. Sonuçta beyaz kil cildi derinlemesine temizliyor. Beyaz ve yeşil kil derin çizgileri yok eder.

 • Çiçek balı
 • Buğday ve badem yağı
 • Beyaz kil
 • 1 çay kaşığı yeşil
10 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...