Kaş Kontürü Fiyatları

Yayınlanma Tarihi: 17 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kişisel bakımda en hassas davranılması gereken noktalardan bir tanesidir. Kaş, bir kez alındığında sürekli alınmak ister. Bu da ilk kez kaşlarını aldıracakların mutlaka aklında tutmaları gerektiren bir bilgidir. Çünkü zaman içerisinde kaç alındıkça uzar, farklı çıkar. Sizi bir süre sonra rahatsız ettiğinizde yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Kaşlarınızı yanlış almanıza veya genetik faktörlere bağlı olarak kaşlarınız seyrek olabilir. Bunun için pek çok makyaj şekli vardır. Ancak tüm bunlar da bir süre sonra sizi yorabilir. Bu nedenle kaş kontürleri ortaya çıkmıştır. Kaş kontürü belirli bir süreliğine size kalıcı kaş uygulaması yapılmasıdır. Uzman kişiler tarafından, büyük şehirlerde yapılmaktadır. Kaş kontürü nasıl yapılır? Kaş kontürü fiyatları Ankara’da ne kadardır? İzmir kaş kontürü fiyatları ne kadardır? Kalıcı kaş kontürü fiyatları ne kadardır?

Son dönemde popüler olan kaş modelleri genellikle kalem ile veya bir jel ile çizilerek elde edilmektedir. Sık ve şekilli olan bu kaşlara herkes sahip olabilir. Kaş kontürü işlemi seyrek kaşlı kişiler için yapılır. Yeni bir kaş çizilir ve dövme yapar gibi doldurulur. Belirli bir kullanım ömrü vardır.

Kalıcı kaş makyajı bu işin eğitimini almış uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Ortamın steril olması çok önemlidir. Bu nedenle de kaş kontürü araştırması yaparken çok dikkatli olunmalıdır. Elinizde olan tüm seçenekler değerlen dirilmelidir. Bu işlem şu şekilde yapılır: Önce kaş bölgesi iyice temizlenir. Bir losyon ve bir dezenfektan kullanılarak bu işlem yapılır. Ardından uzman kişi birlikte seçtiğiniz kaç modelini size çizer. Bu örnek size gösterilir. Hoşunuza gitmeyen yerler tekrar yapılır. Bu önemlidir çünkü kaşlarınız boyandıktan sonra bir süre öyle kullanmanız gerekir. Kararınız olumlu ise cihaz çalıştırılır. Bu cihaz dövme cihazına benzer. Cihazın çalıştırılır ve nemli bir pamuk üzerinde denenir. Ardından kullanılacak boya çalkalanır. Bu boya sizin kaşınızın ve saçlarınızın rengine uyacak şekilde seçilmiştir. Boya kabının içerisine sokulan iğne, burada yaklaşık beş saniye bekletilir Ardından kontür işlemine başlamadan bir kez pamukta denenmelidir. Bu iğneler her kişi için özeldir. Tek kullanımlıktır.

Kaş Kontürü Fiyatları 1

Kaş kontürü yaptırmak istiyorsanız iki teknik ile yapıldığını bilmeniz gerekmektedir. Bunların ilki dolum tekniğidir. Eğer seyrek kaşlarınız varsa onlardan rahatsızsanız bu teknik kullanılır. Pek çok kadının kaşlarının arasını kalemle doldurması gibi sizin de kaşlarınız kontür işlemi ile doldurulur. İkinci teknik ise kıl tekniğidir. Kaşınızın etrafına kıllar çizilir. Tek tek kıl görüntüsü oluşturulur. Doğal görünümlü bazı kaşlar bu şekildedir. Dolum tekniği daha uzun süre kullanılır. Hem bu sebeple hem de başka sebepler ile dolum tekniği çok daha fazla tercih edilir.

Kaş Kontürü Fiyatları 2

Pek çok kişi dönem dönem kaş  kontürü işlemini tekrarlatır. Kıl tekniğinin ömrü yaklaşık sekiz aydır. Peki, buna değer mi? Bu sorunun cevabı herkesi için farklıdır. Eğer, kaşlarınız ciddi anlamda azsa ve bu sizi çok etkiliyorsa elbette değer. Ancak kaşlarınızla çok fazla probleminiz yok ise o kadar paraya kıymak istemeyebilirsiniz. Kaş kontürü fiyatları İzmir, Ankara ve İstabul’da çok farklı olarak karşınıza çıkabilmektedir. Kimi yerlerde 200-400 TL arasında uygulama yapılmaktadır. Kimi yerlerde de 1000 TL’lik uygulama ücreti bulunmaktadır. Ucuz olan yere kötü, pahalı olan yere de iyi demek doğru olmaz. Bu işlem oldukça ince bir işlemdir. Bu nedenler kaş kontürü yapan merkezleri arayarak, imkanınız varsa o merkezlere uğrayarak bilgi almalısınız. O merkezde bu işlemi yaptıran kişilerin yorumu size verecekleri bilgilerden daha değerli olacaktır.

Kaş Kontürü Fiyatları 3

17 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...