Hande Erçel Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 9 Nisan 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Dizilerden fazlası ile tanınan ve güzelliği ile adından söz ettiren kadın oyunculardan biri de Hande Erçel olmaktadır. Hande Erçel genç yaşında önemli dizilerde rol almış ve üstesinden başarı ile gelmiş bir oyuncu olmak ile birlikte yaptığı makyajı, saçları ya da giydiği kıyafetleri ile de merak edilmektedir. Son dönemlerde diziler ve filmlerde adından söz ettiren Hande Erçel kısa süre içerisinde izleyicilerin sevdiği bir oyuncu olmak ile birlikte giydiği kıyafetten yaptığı makyaja kadar adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca 2012 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında 2. Olmuş ve güzelliğini tescillemiş olmaktadır. Hande Erçel makyajı yapmak isteyen kişiler daha çok göz makyajını bilmeleri gerekmektedir. Büyük göz yapısına sahip olan Hande Erçel, bu avantaj ile birlikte daha çok gözleri konusunda hassas olduğunu ve makyaj yapmak istediğinde ya gözlerini ortaya çıkardığını ya da sadece keskin bir ruj ile makyajını tamamladığını belirmektedir.

Hande Erçel makyajsız olarak verdiği her röportajında doğallıktan yana olduğunu ve kişilerin çok fazla makyaj yapmamalarını önermektedir. Hande Erçel’in makyajsız hali de, hayranları tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Hande Erçel Makyajsız Hali 1

Hande Erçel makyajsız olmaktan hoşlansa da oynadığı tüm diziler de ışıltılı ve temiz cildi ile de ön plana çıkmaktadır. Güzel oyuncu sadece güzel gözükmek için değil, doğal gözükmek için de tüm dikkati ile cildine gereken bakımı yaptığını söylemektedir. Hassas bir cilt yapısına sahip olduğundan dolayı kullandığı ürünler konusunda çok dikkatli olduğunu dile getirmektedir. Kullandığı cilt bakım ürünlerinin içerisinde kimyasal madde olmayanları tercih etmektedir. Bu sayede de aslında yapması gereken bakımı kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Hande Erçel Makyajsız Hali 2 Hande Erçel Makyajsız Hali 3

Set günleri de dâhil olmak üzere cildi için gerekli bakım ve temizlik konusunda hassas olduğunu, zaman buldukça derinlemesine bir cilt bakımı yaptığını söylemektedir. Oynadığı dizilerden dolayı gün boyu ciddi oranlar da makyaj yapıldığından ve cildin sürekli ışık altında kalmasından dolayı her gün düzenli olarak cildini temizlemekte, cildi dinlendirmektedir. Cilt tipini bildiğini ve buna göre ürünler tercih ederek makyajını temizlemekte ve cildini nemlendirmektedir. Makyaj temizleme konusunda hassas olan Hande Erçel vakit buldukça cildini de havalandırmaktadır.

Hande Erçel Makyajsız Hali 4 Hande Erçel Makyajsız Hali 5 Hande Erçel Makyajsız Hali 6 Hande Erçel Makyajsız Hali 7

9 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...