Gliss Şampuan

Yayınlanma Tarihi: 24 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Gliss; Schwarzkopft’un ülkemizde çok fazla tercih edilen saç bakım serisidir. Gliss şampuan kullananlar kalitesinden, saçları ipek gibi yapma özelliğine hayran kaldıklarından ve ürün çeşitliliğinin tüketiciye güven verdiğinden bahsetmektedirler. Önemli olan hangi saç tipi için hangi ürünü kullanacağınızı bulmaktır. Çünkü her saçın ihtiyacı farklıdır. Schwarzkopf gliss şampuan, saç kremi ve diğer saç bakım ürünleri ile her saç tipinin ihtiyacını karşılayacak çeşitliliktedir. Gliss Şampuan fiyat bakımından incelendiğinde; piyasada bulunan pek çok şampuan çeşidine nazaran ve kullanıcı yorumları göz önüne alınarak orta segmentte yer almakta ve kullanan herkesin memnun kaldığı bir ürün olduğu görülmektedir.

Gliss Şampuan Çeşitleri

Deep Repair Şampuan

Artık cansızlaşan ve yıpranmış haldeki saçlar için önerilmektedir. İçeriğindeki amino, protein ve serum saçlarınızın tüm tabakalarına nüfuz ederek saç tellerinin zarar görmüş bölgelerini onarır. 1 haftada düzenli kullanım sağlandığı takdirde saçlarınızda değişimi fark edilir şekilde görebilirsiniz.

Million Gloss Şampuan

Artık parlamayan, mat bir görünümü olan saçların tüm ihtiyacını bu şampuan karşılamaktadır. Saçların yüzeyi zarar gördüğü zaman ışığı yansıtmada yetersiz kalır, bu da saçlarınızın matlaşmasına sebep olur. İçeriğinde sıvılaştırılmış halde bulunan keratin yıpranan yüzeyleri onararak saçlarınızın parlamasını sağlar.

Ultimate Repair Şampuan

Bu ürün çok yıpranmış saçlara yoğun bir bakım yaparak %90’a kadar eski gücünü ve parlaklığını kazanmasını sağlar. 3 kat sıvılaştırılmış keratin ile saç telinin zarar gören alanlarında onarım yapar.

Gliss Şampuan 1

Oil Nutritive Şampuan

Uzun saçlar, uçlarına doğru güçsüzleştiğinden kısa saçlara nazaran daha kolay kırılır. İçeriğinde bulunan 7 adet bakım yağı ile uzun saçların kırılmalarını azaltan bir üründür.

Restore & Refresh Şampuan

Saçların keratin miktarı azaldığında yoğun bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu ürün kaybolan keratin miktarını saçlara yeniden kazandırır. Saç derisinin yüzeyini yağdan arındırarak uzun süre ferahlık hissetmenizi sağlar.

Gliss Şampuan 2

Ultimate Color Şampuan

Bu ürün özellikle boyalı ve röfleli saçlar için önerilmektedir. Saça uygulanan işlemler sonucu yıpranan saçların parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olurken, rengini daha uzun süre muhafaza etmesini sağlar.

24 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...