Esra Erol Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Evlendirme programlarıyla tanınan sunucu Esra Erol ekranda her zaman şık ve bakımlı halleriyle dikkat çekerken, geçtiğimiz günlerde magazin basınına düşen makyajsız fotoğrafı ile büyük hayal kırıklığı yarattı. Esra Erol un makyajsız hali  ile son derece solgun göründüğü dikkatlerden kaçmadı.

Makyajsız Yakalanan Ünlüler Kervanına Esra Erol Da Katıldı

Geçtiğimiz günlerde magazin basınında yayınlanan makyajsız Esra Erol fotoğrafı, sunucunun bakımsız ve solgun yüzünü gözler önüne serdi. Aynı zamanda yüzünde bazı estetik operasyonlar da olduğunu bildiğimiz sunucu, makyajsız fotoğrafı ile son derece bitkin görünüyordu. Yüzünde birtakım cilt lekeleri ve bazı derin çizgilerin de oluşmaya başladığını fark ettiğimiz sunucunun bu hali sosyal medyada da bazı ilginç yorumlara neden oldu.

Esra Erol’un makyajsız fotoğrafı, magazin gündemine bomba gibi düşerken ünlü sunucu bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Esra Erol, başarılı makyajı ile beğeni kazanan bir ünlü. Hatta zaman zaman makyaj ve güzellik sitelerinde ünlü sunucunun makyajı esas alınarak, makyaj teknikleri uygulanıyor. Özellikle ünlü sunucunun gözlerini olduğundan daha çekici ve güzel gösteren göz makyajı son derece beğeni topluyor.

Makyajsız Yakalanan Ünlüler Kervanına Esra Erol Da Katıldı

Sosyal Medya’da Esra Erol’un Makyajsız Hali Yorumları

Bilindiği üzere ünlü sunucunun çok sayıda hayranı var. Bu hayranları onun makyajsız hali ile ilgili yapılan acımasız yorumlara tepki göstererek, sunucuya olan sevgilerini dile getirdiler. Yaptığı televizyon programı ile çok sayıda kişinin evlenmesini sağlayan Esra Erol, ülke çapında beğenilen bir çizgide ilerliyor. Esra Erol’un makyajsız hali ekrandaki çarpıcı görünümü ile yakından uzaktan benzemese de sempatik tavırları, gülen yüzü ve mütevazi duruşu ile sevenlerinin kalbinde taht kurmuş bir sunucu. Esra Erol makyajsız olarak hayal kırıklığı yaratsa da evlilik programındaki ilginç diyaloglar ve konular bu durumu telafi edecektir.

Sosyal Medya'da Esra Erol'un Makyajsız Hali Yorumları

29 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...