En İyi 10 Maskara

Yayınlanma Tarihi: 10 Mart 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kadınların güzelliklerinde gözlerin rolü büyüktür. Güzel bakışlar, bakımlı sağlıklı kirpikler, yay gibi şekilli kaşlar her kadının hayalidir. Size bu hayali gerçek yapacak, ok gibi kirpiklere sahip olmanızı, etkileyici bir bakış sergilemenizi sağlayacak en iyi 10 maskara ürününü tanıtacağız.

Piyasada birçok markanın maskara çeşitleri bulunmaktadır. İstenen etkiyi verebilecek, akmayacak, uzun süre etkisini gösterecek en iyi rimel markasını bulamamış olabilirsiniz. O halde sizin için seçtiğimiz en iyi 10 maskara ürünlerine bir göz atalım.

Lancome, Hypnôse maskara: Tüm kirpikleri saran, akmave yapışma yapmayan, uzun ve kıvrık kirpikler yaratan bir üründür. Yaklaşık on yıldır piyasada bulunan bu maskara, en iyi maskaralar arasında bulunmaktadır.

Benefit, They’re Real! Maskara: En iyi maskara olarak her zaman kendinden bahsettiren ve birçok ödül kazanan bu maskara gözlerde harikalar yaratıyor. Kirpiklerin dolgun, uzun ve kıvrık görünmesini sağlıyor. Akma, topaklanma, dökülme yapmıyor. Takma kirpik takmışçasına uzun ve gür kirpikler yaratıyor. Tüm ürünler arasında en iyi rimel ünvanını hak ediyor.

Guerlain, Noir G maskara: Kirpiklere yoğunluk, uzunluk verme konusunda oldukça başarılı en iyi rimel olarak piyasada isim yapan ürünlerden biridir. Şık aynalı ambalajı ile bayanlarda heryerde uygulama rahatlığı veriyor. Hacimli ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyenler için en iyi maskara olduğunu söyleyebiliriz.

Dior, Diorshow Iconic Overcurl maskara: Akma, dökülme ve ağırlaşma yapmayan, uzun, yoğun ve kıvrık kirpikler yaratan en iyi maskaralardan biridir. Fırçasında ki kavis sayesinde kirpiklerin kıvrımlı ve uzun görünmesini sağlıyor.

En İyi 10 Maskara 1

MAC, Haute&Naughty Too Black maskara: İki ayrı uygulama fırçası olan ürün, bir fırçası ile kirpiklere hacim kazandırırken diğer fırçası ile doğal görünüm veriyor. Muhteşem bakşlara sahip olmak isteyenler için seçtiğimiz en iyi maskaralardan biri olmayı hak ediyor.

Maybelline, Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara: Kirpiklere yoğunluk, hacim ve uzunluk verebilen en iyi maskaralar arasında yer alıyor. Yoğun siyah renkli doğal ve büyülü bakışlar sağlıyor.

L’oreal Paris, Mega Volume Collagen 24H maskara: Yapısındaki kolajen ile kirpikleri dolgunlaştırıcı etkiye sahip, topaklanma yapmayan, özel fırçası ile tüm kirpikleri saran oldukça başarılı ve en iyi rimel ünvanını hak eden bir üründür.

En İyi 10 Maskara 2

Yves Saint Laurent, Baby Doll maskara:  En iyi maskaralar arasında bulunan ürün formülündeki yumuşak reçine sayesinde yoğun renklerin maksimum seviyede dağılmasını sağlıyor. Kirpikleri uzatıp kıvırıyor ve uzun süre kalıcılık sağlıyor.  Kalın ve ince aralıklı kıllardan oluşan fırçası, kirpikleri tek tek ayırdığından daha iri gözlere sahip olmayı sağlıyor.

Max Factor, False Lash Effect maskara: Çarpıcı bakışlar, uzun, dolgun kirpikler ile mümkündür. Bunu başaran ürün en iyi maskaralar arasında olmayı hak ediyor. Çabuk kuruma özelliği ile bulaşma yapmıyor.

Shiseido Full Lash Volume Mascara: Kirpiklere hacim ve yoğunluk kazandıran, gözlere anlam katan ürün en iyi maskaralar arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

En İyi 10 Maskara 3

En İyi Rimel Markası Nedir?

Rimellerde aranan özellikler, hacim vermesi, akmaması, kirpikleri uzun göstermesi ve kirpiklerde dökülme yapmamasıdır. Bunun yanı sıra fiyat açısından da aşırı pahalı olmamasıdır. Tüm bu özellikleri barındıran rimelleri satışa sunan en iyi rimel markası olarak Maybelline uzun yıllardır en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Aynı özelliklerde en iyi rimel markası olarak yukarıda verdiğimiz ürünler en çok tercih edilen, olumsuz bir etkisi görünmeyen ve her zaman olumlu yorumlar alan markalardır.

En İyi Rimel Markası Nedir?

10 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...