Düz Fön Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kadınların dış görünüşlerine verdikleri fem bilinmektedir. Özellikle de saçlarının güzelliği bayanların vazgeçilmezlerinden biridir. Saçlarının güzellikleri için hiç bir masraftan kaçınmazlar. Değişik modellerle girdikleri ortamda farklı ve dikkat çekici olmayı isterler. Bu anlamda en kolay ve en güzel gösteren yöntem olan düz fön saç modelleri bayanların en çok tercih ettiği fön modellerinden biridir. 5 dakika gibi kısa sürede yapılmasından dolayı zaman kazandıran ve farklı şekillerde kullanılması ile kolaylık sağlayan örgülü düz fön modelleri de tercih edilen diğer fön modellerinden biridir. Özellikle çalışan bayanları her gün saç yapmaktan kurtaran bu model hem kuaförde yaptırılabilir iken hem de evde yapılabilmektedir.

Düz fön modelleri, bayanlara saçlarına şekil verme konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Evde fırça, maşa veya düzleştirici sayesinde kolayca yapılabilecek olan düz fön modelleri için kalın uçlu ve kısa fırça kullanılmalıdır. Düzleştirici veya maşa yardımı ile de kolayca düz fön modeli yapılabilmektedir. Bir kere yapılan bu model en az 2 gün kullanılmaktadır. Bir diğer dikkat çeken model düz fön üzerine örgü modelleri olan saç şekilleridir.

Düz Fön Modelleri 1 Düz Fön Modelleri 2

Farkındalık yaratmak isteyen bayanlar ve sürekli saçlarına şekil vermekle uğraşmak istemeyen bayanlar düz fön çektirdikten sonra saçlarına birçok modeli bulunan örgülerden yaptırmaktadırlar. Örgü modelleri genelde evde yapılamaz ve kuaförlerde yaptırılır. Günlük olarak kullanılabilen düz fön üzerine örgü modelleri, gece şık bir ortama gidileceğinde de klasik bir elbisenin üzerine yapılabilmektedir.

Düz Fön Modelleri 3 Düz Fön Modelleri 4

Şık bir kıyafetin üzerine özel bir gece de yaptırılan saç modeli düz fön topuz modelleri olmaktadır. Bir düğün veya iş yemeği gibi özel günlerde giyilen klasik ve şık elbiselerin veya kıyafetlerin üzerine en çok uyacak saç modeli topuzdur. Topuzları fönlü saça yaparak daha güzel ve daha kalıcı durması sağlanmaktadır.

Düz Fön Modelleri 5

16 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...