Dudak Dolgusu

Yayınlanma Tarihi: 11 Ekim 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Dudak makyajında en önemli şey dudakları dolgun göstermektir. Dudakları dolgun göstermek için merak ettiğiniz ve bilmek istediğiniz pek çok püf nokta olabilir. Yazımızın devamında dudak dolgusu nasıl yapılır konusu için önemli bilgileri bulabileceksiniz. Ayrıca dudak dolgusu fiyatları değişmektedir. Dudak dolgusu fiyatları yaptırcağınız işleme yaptıracağınız dolgu çeşitine ve işlemin zorluğuna göre değişir.

Etkili ve dolgun bir dudak makyajı için mutlaka kalın rujlar kullanınız. Kalın ruj dışında büyük dudaklara sahip olmak için kalın dudak kalemi kullanınız. Mükemmel bir dudak görünümü için aşağıdaki işlemleri yaparsanız;  muhakkakki dudaklarınız dolgun olur. İlgili makalemizde, dudak dolgusu fiyat,  hakkında da bilgi alacaksınız. Dudakları dolgun göstermek için en fazla uygulanan yöntemler de aşağıda sıralanmıştır.

  • Kalın Dudak Kalemi: Son zamanda çok tercih edilen ve etkili olan dolgulu kalın dudak kalemi kullanınız. Dudakları kalın yapan rujları kullanınız. Kadınların en çok kullanması gereken dudakları dolgun göstermek için kalın uçlı dudak kalemidir. rujdur.
  • Dudak Botoksu: Sıradan bir rujun dudakları dolgun göstermesini beklememek gerekir. Bunun için botoks yapturınız. Dudakları belirli kısımlardan şişiriniz. Dudakları belirli kısımdan serum ile şişirilir. Botoks kalıcıdır. Dudak içine vitamin serumu enjekte ediliyor. Boktoks kalıcı dudak dolgusu için gerekir.
  • Dudak Dolgu Yapan Ruj: Son zamanda çok meşhur olan dolgu yapan rujları kullanınız. Kadınların en çok kullanması gereken rujdur. Kalın dolgu için idealdir. Biraz dudakları yakar fakat etkilidir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Her kadın mükemmel dudaklarının olmasını istemektedir. Dudak yapınıza uygun olan dudak dolgu fiyatları değişir. Sizler dudak dolgusu önce sonra değişimi işlemi yaptırdıktab sonra fark edeceksiniz. Dudak dolgusu  içn muhakkak bir estetik ve güzellik uzmandan destek alınız. Dudaklara yapılan dolguların ince dudak dolgusu ve kalın dudak dolgusu olmak üzere çeşitleri bulunur. Fiyatlar  990 Tl ve 2,250 Tl arasında değişir. Ünlü yerlerde yaptırırsanız bazen fiyat 3,350 Tl gibi rakama da ulaşabilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

  • Kalın Dudak Dolgusu: Kalın Dudak Dolgusu dudak şeklini olduğundan fazla güzel göstermek ve olduğundan fazla kalın göstermek için yapılır. Şişirme ve kalın dudak yöntemi ince ucu olan kaliteli botoks iğnesi kullanılır. Botoks dolgusu iğne ile yapılır. İğne içinde dudakları şişirecek olan vitamin takviyelini şeffaf renkli yapışkan silikon bulunur. Fiyat: 1,250 TL’dir.
  • Kalıcı dudak dolgusu ile yiyecek ve içeceklerden etkilenmemiş olursunuz. Dudaklarınız bu sayede, kısa süreli değil, yaşam boyunca güzel kalacaktır. Dudaklarınıza kalın dudak dolgusu yani botoks yaptırarak güzel ve çekici kalabilirsiniz.
  • Estetikli Dudak Dolgusu: Estetikli dudak dolgusu dudak şeklini değiştirerek yapılır. Alt ve üst dudakta estetikli dudak dolgusu yaptırarak çok daha fazla kalınlık elde ederiz. Fiyat: 1,550 TL’dir.
  • Şişirme Dudak Dolgusu: Şişirme Dudak Dolgusu dudak şeklini olduğundan fazla güzel göstermek için yapılır. Şişirme yöntemi kalın uçlu botoks iğnesi ile yapılır. İğne içinde silikon bulunur. Kalın uçlu iğne içinde vitamin enjektesi bulunur. Fiyat: 1,160 TL’dir.

Dudak Dolgusu Fiyatları 1

  • Geçiçi Dudak Dolgusu: Geçiçi dudak dolgusu dudakların çirkin görünmenize neden olacak nedenlerin ortadan kaldırılması için etkili olan dolgudur. Geçici olan bu dolgu kişilerin isteklerine uygun yapılır. Dudaklar için çok az şişirme işlemi uygulanır. 24 saat sonra da etkisi yok olur. Fiyat: 999, 00 TL’dir. Dudaklar için çok az serum yüklemesi yapılır. Dolayısıyla çok az şişirme işlemi uygulanır.
  • Yapay Dudak Dolgusu: Yapay dudak dolgusu dudakların kısa süreli şişirilmesi için etkilidir. Dudaklarda sizlerin çirkin görünmenize neden olacak nedenlerin ortadan kaldırılması için yardımcıdır. Dudakların kısa süreli, dolgulu gözükmesini sağlar. Fiyat: 550, 00 TL’dir. Ayrıca abu dolgu kişilerin isteklerine uygun özellikte yapılması gerekir. Yaklaşık 45 saat sonra da etkisi yok olur.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2

11 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...