Demet Akalın Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Demet Akalın magazin gündeminin her zaman en üst sıralarında yer alan sevilen bir sanatçı. Zaman zaman bir talihsizlik olarak düşünülen ünlülerin makyajsız halleri Demet Akalın açısından bir talihsizlik olarak değerlendirilmiyor. Hatta ünlü sanatçı, makyajsız fotoğraflarını bizzat kendisi sosyal medya hesaplarından yayınlıyor. Hal böyle olunca Demet Akalın ve takipçileri arasında ilginç diyaloglar ortaya çıkıyor.

Demet Akalın’dan İtiraf

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı ufak bir kaza geçirmiş ve başında bir şişlik meydana gelmişti. Bunun üzerine sosyal medya hesabına başındaki şişlik ve makyajsız hali ile bir fotoğraf yayınlayan Demet Akalın makyajsız halini görünce hayal kırıklığına uğradığını söyleyen bir takipçisine esprili bir cevap vererek, boya güzeli olduğu gerçeğini kabul etmişti.

Ünlü sanatçı Demet Akalın makyajsız hamile fotoğraflarıyla da yankı uyandırmıştır. Hamileyken oldukça fazla kilo alan Akalın, doğuma kısa bir zaman kala sosyal medyadan paylaştığı makyajsız fotoğraflarında da bu durumu umursamayan bir hal takınmıştı. Gülümseyerek yayınladığı makyajsız fotoğrafları, sanatçının özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu bir kanıtıydı aslında.

Demet Akalın'dan İtiraf

Doğal ve Dobra

Sahnelerin sevilen sesi Demet Akalın, sosyal medyada en çok takip edilen ünlülerden bir tanesi, Bu durum onun günlük yaşamında oldukça doğal davranmasının da bir sonucu aslında. Sosyal medyayı kimi zaman müşteri hizmetleri olarak kullanan ve esprili yorumlara neden olan, kimi zaman çeşitli konular hakkındaki görüşlerini dobra bir şekilde paylaşan ünlü sanatçı, aslında kendisi ile son derece barışık. Bu sebeple sosyal medyada ya da magazin basınında makyajsız Demet Akalın fotoğrafları görmek çok da sürpriz değil. Sanatçının makyajsız bir başka fotoğrafı da, eşi ve kızıyla birlikte gittiği bir plajda görüntülenmişti. Diğer ünlülerin aksine makyajsız olmayı dert etmeyen sanatçıyı bu özgüveninden dolayı tebrik etmek gerek…

Doğal ve Dobra 1 Doğal ve Dobra 2

27 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...