Clinique CC Krem

Yayınlanma Tarihi: 4 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Makyaj, kadınların gün geçtikçe daha çok tecrübe edindiği bir alandır. Makyaj sektörü gittikçe genişlemekte ve her markanın başka bir özelliği övülmekte veya her gün yeni bir ürün çıkmaktadır. Uygun fiyatlı pek çok güzellik markası çıksa da kimi markalar fiyatları fazla da olsa ürünlerini aldırtıyor. Clinique markası da bu markalar arasındadır.

Clinique markası ilk etapta fiyatları nedeni ile çok da sıcak bakılmayan bir marka olabilir. En nihayetinde her cebe uygun değildir. Gratis-Watsons gibi marketlerden satın alınmaz. Çok daha az yerde satışa sunulur ve bu nedenle ürünleri daha az kişi tarafından yorumlanabilir. Ancak Clinique markasının özellikle ten ürünlerinin yorumları etkileyicidir. Eğer pek çok ürün deneyerek doğru bir ürün aramaktan yorulduysanız, tek bir ürününüz olsun istiyorsanız uğramanız gereken bir markadır. Bu yazıda CC kremi hakkında detaylı bilgiler ve kullanıcılarının yorumları verilecektir. Clinique CC krem kullananlar bu ürün hakkında neler söylüyor? Clinique CC krem fiyatı ne kadardır?

CC krem, beklentinizi karşıladığı yönde sizi mutlu edecektir. Eğer, CC kremin ne olduğu hakkında bir fikriniz yoksa ve siz CC kremden mükemmel bir kapatıcılık bekliyorsanız elbette CC kremler sizi memnun etmeyecektir. CC kremler yaşama şeklinizle alakalı olarak ortaya çıkan cildinizdeki renk eşitsizliklerini eşitleyen ürünlerdir. Herhangi bir kapatıcılıkları yoktur. Tek görevleri tüm yüzünüzün aynı renk olmasını sağlamaktadır. Çok ince yapılı ürünlerdir. Genellikle parmaklar yardımı ile cilde uygulanması önerilir. Gelelim Clinique markasının CC kremlerine…

Clinique CC Krem 1

Çok beğenilen ve çok konuşulan Clinique Superdefense CC krem Spf30 ile ilgili konuşmaya başlamak gerekir. CC kremlere renkli nemlendiriciler de denilebilir. Çünkü renginizi eşitlemeleri dışında krem gibilerdir. Clinique Superdefense CC krem Spf30, CC krem kullanıcılarının en beğendikleri CC kremdir. Cilt tipi ne olursa olsun her kadın bu CC kremi sever. Bu CC krem içeriği sebebiyle cildinizdeki nem dengesini kontrol edebilmektedir.

Clinique CC Krem 2

Clinique Superdefense CC krem Spf 30’dan neler bekleyebilirsiniz? Sonuçta bu ürün beklentileriniz sonucunda sizi memnun edecektir. Bu CC krem her gün kullanılabilir bir CC kremdir. Elbette yüzünüzü her gün bir şeyle kapatmak sağlıklı bir şey değildir ancak bu ürüne sahip olanlar bu ürünü bir türlü ellerinden düşüremiyor. Yüzünüzdeki renk eşitsizlikleri kullandığınız an ortadan kayboluyor. Uyanır uyanmaz fark edebileceğiniz pek çok kızarıklık hemen kayboluyor. Cildiniz nemlenerek sizi güne hazırlıyor. Ürünün en güzel yanı sağlıklı bir cilt görünümü vermesidir. Pek çok kişi yüzüne bir şey sürerken yapay durup durmamasında telaşlanır. Çok ince bir formu olan bu CC krem cildinizde yokmuş gibi durmaktadır. Bu CC kremi kullanan her insan cildindeki duruşuna oldukça şaşırmaktadır. Çünkü o yumuşak görüntü sizi bile cildinizin mükemmel olduğuna inandırabilir. Eğer günlük kullanacak bir ürün arıyorsanız amacınız ciltteki kusurlarınızı kapatmak ise başka ürünlere az az para harcayacağınıza bu ürünü satın alabilirsiniz. Bu Clinique CC krem fiyatı 140 TL’dir. İndirim zamanlarını kollayarak daha uygun bir fiyata satın alınabilir.

Clinique CC Krem 3

Clinique markasının rastlayabileceğiniz bir diğer CC kremi ise Clinique Mousture Surge CC kremidir. Bu genellikle yabancı youtuberlarda rastlayabileceğiniz bir üründür. Ülkemizde satışı yapılmamaktadır. Makyaja ilgisi olan kişilerin veya videolarda beğenen kişilerin isteğine bağlı olarak yurtdışında getirilebilir. Videolarda kullanan kişilerin bu CC kremi çok sevdiğini ve ciltlerinin çok güzel olduğunu görebilirsiniz ancak bu ürünü yurt dışından Türkiye’ye getiren kullanıcılar bu üründen hiç memnun değildir.

4 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...