Carolina Herrera Parfüm

Yayınlanma Tarihi: 20 Haziran 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kategoriler

Caroline Herrera hem kadın hem de erkek parfümleri üreten önemli firmalardan bir tanesidir. Bu firmanın ürettiği en popüler iki ürün 210 sexy men ve Good Girl olmaktadır. Bu iki parfüm en çok satan ürünleri arasında yer alan Caroline Herrera, popüler parfüm markalarından bir tanesi olmaktadır.

Carolina Herrera Erkek Parfüm

Carolina Herrera markası erkek parfümleri ile meşhur olan markalardandır. En popüler erkek parfümü ise Carolina Herrera 212 parfüm olmaktadır. Bu parfüm 2010 yılından bu yana piyasada olan ve hala satılan meşhur parfümlerden bir tanesidir. Carolina Herrera parfüm yorumları genellikle olumlu yönde olmaktadır. Bu parfüm şekerli kokusu ile öne çıkan erkek parfümlerinden bir tanesidir. İçeriğinde bulunan tatlı votka parfümün ana kokusunu oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra alt notalarda amber özü bulunmaktadır. Amber bir süre sonra kendini belli ederek hoş bir koku oluşturmaktadır. Son derece trend olan bu koku 279 TL’ye satışa sunulmaktadır.

Carolina Herrera Parfüm 1

Carolina Herrera Bayan Parfüm

Caroline Herrera bayan parfümü denince akla Good Girl gelmektedir. Son dönemlerde en çok satan bayan parfümleri arasında yer almaktadır. Good Girl’ün en önemli özelliği şişesidir. Ayakkabı şeklinde bir şişede satışa sunulan bu parfüm sırf şişesinin ilginçliği sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Parfümde baskın olan koku kahve ve yasemin aromaları olmaktadır. Bu aromalar parfüme kadınsı bir hava katmaktadır. Parfümün kadınsı kokusu şişede topuklu ayakkabı kullanma fikrini ortaya çıkaran önemli sebeplerden bir tanesidir.

Carolina Herrera Bayan Parfüm

Carolina Herrera parfüm fiyatları parfümün çeşidine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatları 100 TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kadın parfümlerinde artış gösterebilen fiyatlar ortalama bu fiyat çerçevesinde satışa sunulmaktadır. Fiyatlar satın alınan mağazaya ya da internet sitesine göre farklılık gösterebilmektedir.

Carolina Herrera Bayan Parfüm 1

20 Haziran 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...