Bülent Ersoy Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy, her zaman özenli giyimi, değerli takıları ve yoğun makyajı ile tanınıyor. Onun bu özellikleri, yıllardır kendisi ile birlikte anılır. Sesi ve Türk Sanat müziğine olan hakimiyeti ile dinleyenlere müzik ziyafeti yaşatan sanatçı, bazen kameralara makyajsız yakalanmak gibi kötü sürprizler de yaşamıyor değil…

Bülent Ersoy’un Makyajsız Hali Şaşırtıyor

Gazetecilerin kameralarına yakalanan Bülent Ersoy un makyajsız hali kendisini sevenleri bir hayli şaşırtmakta. Sahnedeki iddialı duruşundan eser olmayan makyajsız Bülent Ersoy durumu kamufle etmeye çalışsa da gazetecilerinden objektiflerinden kaçamıyor. Zaman zaman kâh kuaför koltuğunda kâh gecenin bir vakti alışveriş yaparken kameralara makyajsız yakalanan ünlü sanatçının başına, birkaç kez bu durum gelmişti. Kimi zaman bu durumu umursamayarak güneş gözlüklerini takıp, gazetecilere selam veren sanatçı, kimi zaman da kaçmaya çalışırken zor anlar yaşamıştı.

Bülent Ersoy Makyajsız Hali 1

Bakımlı Olmanın Önemi

Çirkin değil de bakımsız kadının var olduğu gerçeği Bülent Ersoy’un makyajsız hali ile bir kez daha gözler önüne serildi. Sevenlerinin Bülent Abla’sı ve Türk Sanat Müziğinin efsanevi sesi Bülent Ersoy, sahneye çıkarken kıyafetlerine ve makyajına en çok önem veren sanatçılardan bir tanesi olarak tanınmaktadır. Özellikle ünlü sanatçının göz makyajının son derece abartılı yapıldığı bilinir. Sanatçının önceki zamanlarda yaptığı açıklamalardan da yola çıkarak onun abartılı giyim ve makyajdan hoşlandığını biliyoruz. Bülent Ersoy un makyajsız hali her ne kadar şaşırtıcı olsa da o, sahnelerden her zaman muhteşem bir diva olduğunu herkese hatırlatıyor.

Bakımlı Olmanın Önemi 1

Sevilen sanatçıların dedikodusu bol olur ve özel hayatları çok merak edilir. Bu sebeple Bülent Ersoy’un makyajsız görüntüleri gerek magazin gündeminde gerekse sosyal medyada büyük ses getiren bir haber niteliğini taşıyor. Ama bu durum, onun başarılı duruşunun yanında önemsiz kalıyor.

Bakımlı Olmanın Önemi 2 Bakımlı Olmanın Önemi 3

27 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...