Bioder Tüy Dökücü Krem

Yayınlanma Tarihi: 7 Ekim 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Vücuttaki istenmeyen tüyler ergenlik döneminden itibaren tüm bayan ve erkeklerin ortak sorunlarından birisidir. Vücuttaki tüylenme oranı genetik faktörlere bağlı olarak kişiden kişiye değişebilir. Genelde istenmeyen tüyler bayanların sorunu gibi görünse de erkekler de hem görünüm hem de hijyen açısından istenmeyen tüyleri almak durumundadır. Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok farklı uygulama yapılmaktadır. İlerleyen teknoloji sayesinde lazer epilasyon, evde kullanılan epilasyon aletleri ve ağda gibi temizleme yöntemlerinin yanı sıra tüy dökücü krem de kullanılmaktadır.

Tüy dökücü krem kişinin tek başına kullanacağı kadar pratik olması, uygulama esnasında herhangi bir acı hissedilmemesi ve kısa sürede tüyleri alması nedeni ile günümüzde hala kullanılmaktadır. Erkekler de kişisel bakıma önem verdikleri için onlar için de bioder tüy dökücü krem erkek üretilmektedir. Bu sayede artık beyler de temiz ve pürüzsüz bir vücuda kavuşabilmektedir. Bu ürünü tüm eczane, market ve kozmetikçilerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bioder tüy dökücü krem bayanlar kadar erkeklerin de kullanımına uygun bir üründür. Piyasada erkekler için özel olarak üretilen çeşitleri de bulunmaktadır. Erkeklere özel olarak üretilen bioder bio epilation erkekler için tüy dökücü krem hakkında ilk bilinmesi gereken nokta bu ürünün bitkisel içeriğe sahip olması ve hiçbir koruyucu içermemesi nedeni ile diğer tüy dökücü kremlerden farklı olduğudur. Bioder tüy dökücü krem sadece istenmeyen tüyleri almakla kalmaz, içeriğinde bulunan tüy azaltıcı ekstre sayesinde kullanılan bölgedeki tüy oranını azaltmaya da yardımcı olur. Tüyler incelir ve daha geç çıkar. Bu konudaki bioder tüy dökücü krem yorumları farklı olsa da, uygulamanın pratikliği konusunda kullananlar aynı görüşü paylaşmaktadır.

Bitkisel bir içeriğe sahip olan bioder tüy dökücü kremin en önemli özelliği cildi kurutmamasıdır. Derinlemesine nemlendirme özelliği nedeni ile kremin kullanımından sonra ekstra nemlendiriciye ihtiyaç duyulmaz. Cildin normal rengine olumsuz bir etki yapmaz ve krem kötü kokmadığı için kullanan kişiye rahatsızlık vermez. Kremi ilk kez kullanacak olanlar kutunun üzerinde bulunan kullanma talimatını dikkatli bir şekilde okuduktan sonra uygulamaya başlamalıdır. Krem uygun bir şekilde kullanıldığında bir süreliğine istenmeyen tüylerden kurtulup daha temiz ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmak mümkündür.

Bioder Tüy Dökücü Krem 1

Bioder kremi ilk kez uygulayacak olanlara ürünü nasıl kullanacakları hakkında da biraz bilgi verelim. Kremin kutusundan çıkan spatula yardımı ile kremi bölgedeki tüylerin hepsini kapatacak şekilde yayarak sürün. Bioderin bekletme süresi 3 ila 6 dakika arasında değişmektedir. Hassas bir cilt yapınız varsa tüy dökücü kremi en fazla 3 dakika beklettikten sonra cildinizden çıkarmalısınız. Normal bir cilt yapısına sahipseniz 6 dakikaya kadar bekletmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Kremi sürdükten sonra 3 dakika bekletin. Daha sonra spatula ile küçük bir yerdeki krem tabakasını temizleyin. Eğer bölgedeki tüyler temizlenmiş ise geri kalan yerleri de temizleyebilirsiniz. Bu testi yaptınız ve hala tüyler duruyorsa 3 dakika daha beklettikten sonra spatula ile kremi cildinizden çıkaran. Son olarak cildinizi bol su ile yıkayarak güzelce temizleyin.

Bioder Tüy Dökücü Krem 2

Bioder bio epilation erkekler için tüy dökücü krem kol, bacak ve koltuk altı bölgesinde güvenli bir şekilde uygulanabilmektedir. Ürünün ne sıklıkta kullanılabileceğine gelince bu süre tüylerin çıkış süresine göre değişebilir. Tüyler çıktıkça bioder krem süre gözetilmeksizin kullanılabilir. Bioder tüy dökücü krem erkek yorum, ürünü düzenli kullananların memnun olduğu yönündedir. Kullanma talimatına dikkat etmeyenler ise tüy dökücü kremden istedikleri etkiyi alamadıklarını belirtmektedir. Vücutta aşırı tüylenme sorunu varsa ve bu durum kişiyi çok rahatsız ediyorsa tüy dökücü kremin yeterli gelmediği durumlarda lazer epilasyon da tercih edilebilir.

7 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...