Bioder Tüy Azaltıcı Serum

Yayınlanma Tarihi: 7 Ekim 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Kişilerin kendilerine olan özgüvenleri, birtakım hususlar ile son derece yakından ilgilidir. Kişilerin kiloları, saçları ve bu gibi dış görünüşlerinin yanı sıra vücutlarındaki tüyler de bir hayli can sıkıcı bir hal alabilmektedir. İstenmeyen tüyler birçok adam ve hanım için rahatsız edici özelliğiyle beraber bazı durumlarda ruhsal problemleri da bununla beraber getirir. Bilim adamları her gün kullanım gerektirmeyen bir şekille ile insanlık geçmişine Işık tutacak gelişmelere imza atıp ayda bir tek 3 kere kullanım ile istenmeyen tüylere kalıcı olarak azaltan bilen ve İnceltebilen Bioder serumu geliştiriciler. Bioder tüy azaltıcı serum nasıl kullanılır? Sorusu, her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi tarafından sıklıkla yöneltilmeye de devam etmektedir.

Bioder tüy azaltıcı krem, kıl köklerine direkt olarak etki ettiğinden dolayı zaman içerisinde kıl köklerinin zayıflayarak etkisiz hale gelmesine de olanak tanımakta ve bu durum da kişilerin kıl problemlerinden kurtulmasına yardımcı olur.  Kılları kökünden aldıktan derhal sonrasında ilk 3 günde, günde bir kez kullanılması yeterlidir. Her Bioder serum kutusunun içinde 3 tane serum ampulü bulunur. Bioder tüy azaltıcı serum yüz bölgesinde kullanılmak istenmektedir. Fakat bunun için yalnızca yüz bölgesine uygulanabilen özel olan serinin kullanılması önerilmektedir. Aksi takdirde çok daha ciddi problemler meydana gelebilmekte ve bu da kişilerin canlarını bir hayli sıkan bir durum olmaktadır.

Bioder serumun güvenirliği ve etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yüz bölgesi için özel olarak üretilmiş olan tüy azaltıcı serumu ise, kulak ve burun içi haricinde uygulayabilirsiniz. Bioder tüy azaltıcı serum kullananlar, bu serumun uzun süre düzenli bir şekilde kullanılması ile birlikte son derece büyük memnuniyet duymaktadırlar. Her üründe olduğu gibi bu gibi tüy azaltıcı krem ve serumların muhakkak düzenli bir şekilde kullanılması önerilmektedir.

Bioder Tüy Azaltıcı 1

İnsan vücudunda averaj olarak beş milyon tüy bulunur. Bunlar yapısal olarak derhal aynı düzeydedir. Fakat bazı tüyler diğerlerine bakılırsa daha güçlü veya zayıf olabilmektedir.  İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde meydana getirilen araştırma ve klinik çalışmalarda 6. Ayın sonucunda istenmeyen tüylerin averaj olarak %56 azalmasına, geriye kalan tüylerin ise eskisine nazaran %65 daha geç ve %37 daha ince çıkmaya yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Bu değerler klinik çalışmalara katılan kimi gönüllülerde %100’lere varabilmektedir. İstenmeyen tüyler çok sayıda hanım ve erkek için hastalık verici olmakla birlikte bazı durumlarda ruhsal problemleri da bununla beraber getirmektedir. Bioder tüy azaltıcı serum, her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi tarafından büyük bir memnuniyet ile tercih edilmeye devam etmektedir. Bu konuda yalnızca kadınlar değil aynı zamanda erkekler de, vücutlarının farklı bölgelerinde oluşan tüylerden kurtulmak istemektedir. Bu sebeple de Bioder, hem güvenilir bir marka olması hem de son derece etkili olması sebebi ile yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir.

Bioder Tüy Azaltıcı 2

Bir ihtimal Bio-Der’ in başarısının temelinde bir tek ihtiva etmiş olduğu bitkisel biçimülasyonun uygunluğunda değil, bununla birlikte ergonomik ve kullanışlı olmasındadır. Temizlenen bölgeye krem aşağıdan yukarı doğru 1 dakika masaj yapılarak sürülür.  Kılların kökünden alınmaması gereken ya da alınamayan bölgelerde ise çok daha büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Fakat bu yöntem tercih edildiğinde sonuç alma süresinin birazcık gecikeceği hatırlanmalıdır. Bu gibi sebeplerden dolayı da kişilerin bu süreç boyunca son derece sabırlı olması ve her türlü duruma karşın da dikkatli olması düşünüldüğünden çok daha büyük bir ehemmiyete sahiptir.

7 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...