Bio Oil Çatlak Kremi

Yayınlanma Tarihi: 15 Ekim 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Vücudun karın, göbek, kalça ve basen gibi bölgelerinde meydana gelen çizgi görünümündeki çatlaklar birçok kişinin rahatsız olduğu bir cilt problemidir. Bu çatlaklar genellikle beyaz, kırmızı ve morumsu bir renkte olmaktadır ve öncelikle kişinin kendine estetik açıdan rahatsızlık vermektedir. Ani kilo artışı, kuru bir cilt yapısı, genetik faktörler ve hamilelik bu çatlakların oluşumunun başlıca nedenleri arasında yer alır. Vücut çatlaklarının tedavisi biraz uzun zaman aldığı için en güzeli bu çatlakları oluşmadan önlemeye çalışmaktır. Günümüzde vücut çatlaklarını önlemek ve var olan çatlakları gidermek için kullanılan bazı kremler vardır. Bunlardan birisi de çatlak kremi bio oil olup, bu krem birçok kişi tarafından denenmiştir. Bio oil çatlaklara karşı geliştirilmiş özel bir bakım yağı olduğu için kullanımı kolay ve oldukça da etkilidir. Daha önceden bu tür bir krem kullanmamış olanlar ürünü nasıl kullanacaklarını ve ne kadar süre devam etmeleri gerektiğini merak edebilirler. Konu hakkındaki detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çatlak kremi vücudunda çatlak bulunanlar ve vücudunda çatlak oluşumunu önlemek isteyenler tarafından kullanılan ürünlerdir. Vücut çatlaklarına erken müdahale edilmesi tedavi aşamasında büyük kolaylık sağlamaktadır. İleri derecede ve kronikleşmiş vücut çatlaklarını tedavi etmeye krem yetmeyeceği için bu tür durumlarda yapılabilecek estetik uygulamalar da mevcuttur. Herkesin bütçesi bu tür tedavilere yetmeyeceği için çatlak kremi kullanarak en azından çatlakların belirginliği azaltılabilir ve yenilerinin oluşumu önlenebilir.

Hamilelik döneminde bayanlarda kilo artışı görüldüğü için bu durum beraberinde göbek, göğüs, kalça ve basen gibi vücut bölgelerinde çatlak oluşumunu da beraberinde getirebilir. Normalde vücudunda bu tür sorunu olmayan bayanlar da hamilelikle birlikte çatlak oluşumu gelişme riski vardır. Bu yüzden anne adayları da bu süreçte vücutlarında böyle bir sorun oluşmaması için çatlak kremleri kullanmaktadır. Bio oil hamile bayanların da güvenle kullanabileceği bir üründür. Kilo alımının başladığı 4.aydan itibaren tedbir amaçlı kullanılmaya başlanabilir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa çatlak oluşabilecek bölgelere krem ile masaj yapılarak, derinin kuruması ve esnekliğini yitirmesi önlenebilir. Hamile bayanlarda çatlak oluştuktan sonra da bunları tedavisi için bio oil çatlak kremi kullanmak mümkündür.

Bio Oil Çatlak Kremi 1

Bio oil vücuttaki çatlakları tedavi etmeye yardımcı olurken, yenilerinin oluşumunu da önler. Vücudu derinlemesine nemlendirerek, cilt kuruluğunu giderir. İçeriğinde bulunan A ve E vitamini sayesinde cildi hem besler hem de onarır. İçerdiği bitkisel yağlar vücuda zararlı olmadığı için güvenle kullanılabilir. Cildi yumuşatır ve ciltte bulunan lekelerin açılmasına da yardımcı olur. Kuru cilt yapısından şikayetçi olan birçok kişi bio oil çatlak kremini cildini nemlendirmek için kullanmaktadır. Bunca faydasını saydıktan sonra bio oil çatlak kremi fiyatı merak edilebilir. Fiyatlar ürünü alacağınız yere ve yapılan kampanyalara göre değişebileceği için bu konuda kesin bir fiyat vermek yanlış olabilir. Kremi eczanelerden, kozmetikçilerden, büyük marketlerden ve internet üzerinden satış yapan sitelerden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Bio Oil Çatlak Kremi 2

En etkili çatlak kremleri denildiği zaman ilk sıralarda yer alan, bio oil çatlak kremi kullanıcı yorumları ise genelde olumlu yöndedir. Kremi düzenli bir şekilde uygulayanlar memnun kalarak bu ürünü tavsiye etmektedir. Yorumlarda bazı kişilerin sonuçtan memnun olmadığı da görülmektedir. Bio oil çatlak kremi kullananlar ilk olarak bu üründen mucizevi bir sonuç beklememeleri gerektiğini bilmeliler. İleri derecede vücut çatlağı bulunuyorsa krem sadece bunların belirginliğine azaltmaya yardımcı olabilir. Henüz oluşmaya başlamış vücut çatlaklarında ise daha olumlu sonuçlar almak mümkündür. Çatlak kremini kısa süre kullandıktan sonra hiçbir etkisini görmedim diyerek yarıda bırakmak da doğru değildir. Bio oil çatlak kreminin faydasını görebilmek için günde 2 defa olmak üzere, en az 3 ay düzenli bir şekilde kullanmak gerekmektedir.

Bio Oil Çatlak Kremi 3

15 Ekim 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...