At Kuyruğu Saç

Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Atkuyruğu saç modellerinin hem günlük hem de özel günler için kullanılacak pek çok modeli bulunmaktadır. Günlük modeller biraz daha bol ve hacimli iken özel günler için olan modellerin çok sade olduğu göze çarpıyor. Son dönemde en çok örgülü atkuyruğu saç modelleri kullanılıyor. Balıksırtı örgülü atkuyruğu saç modelleri gündüz de gece de görülüyor. İsterseniz mezuniyet saç modelleri atkuyruğu da olabiliyor. Önemli olan bu atkuyruğu saç modellerini hayatınıza ve kıyafetlerinize uyarlayabilmektir.

Atkuyruğu saç modellerinin gece için olanlarında düz modellerin kullanıldığı göze çarpıyor. Gideceğiniz tüm yerin parıltısını üzerine çekebilecek olan bu sade modeller, gösterişli bir elbiseniz var ise mükemmel bir tercih olacaktır. Bu modellerin ensede veya arkada yapıldığı pek çok versiyonu bulunmaktadır. Seçmeden önce hepsine bir göz atmalınız.

At Kuyruğu Saç 1

Bazı kadınlar asla sade modellerle yetinemezler. Bu durumda dalgalı atkuyruğu saç modelleri tercih edilir. Bu saç modelleri şık ancak dağınık görüntülüdür. Çok sade bir elbiseniz veya kıyafetiniz varsa bile sizi bir anda mükemmel gösterebilir. Özellikle bu modellere dağınık örgüler çok yakışır. Hollanda örgüsünün bollaştırılarak kullanılması çok yakışır.

At Kuyruğu Saç 2

Günlük atkuyruğu saç modelinin onlarca çeşidi vardır herhalde. Bu modellerden hiçbirini bilmiyorsanız ilk iş olarak atkuyruğu yaptığınız tokayı saçınız ile saklayarak değişikliği başlatın. Ardından da atkuyruğunuzu daha hacimli hale getirecek olan kıskaç toka yöntemini öğrenin.

At Kuyruğu Saç 3 At Kuyruğu Saç 4

Gerçek atkuyruğu saç modelleri yapacağınızda öğreneceğiniz ilk şey örgülü modeller olsun. Örgüde iyileştikçe bu modelleri gece de kullanabilirsiniz. Bollaştırarak ve dağınık olarak günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Balıksırtı örgüsü ve Hollanda örgüsü en çok işinize yarayacak iki örgüdür. Saçınızın belirli kısımlarını örerek mükemmel modeller elde edebileceğiniz modeller örgüler vasıtası ile ortaya çıkmaktadır. Önce saçınızın üst kısmını balıksırtı ile örerek saçınızın kalanını atkuyruğu yaptığınız modelleri deneyin. Ardından saçınızın yan kısımlarını örerek,üst kısmını da bombeli hale getirerek modeller yapmaya başlayın. En çok hoşunuza gidecek olan modeller saçınızdan bir tutam ayırarak yapacağınız atkuyruğu modelleri olacaktır. O tutamı da farklı şekillerde örerek atkuyruğunuza bağladığınızda günlük anca iyi görünmenizi sağlayacak modeller elde edersiniz.

At Kuyruğu Saç 5 At Kuyruğu Saç 6 At Kuyruğu Saç 7

12 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...