At Kuyruğu Saç Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


O kadar çok atkuyruğu çeşidi bulunmaktadır ki, günlük hayatta da özel günlerde de sadece atkuyrukları tercih edilerek yaşanılabilir. Atkuyruğu toplu bir saç modeli olması sebebi ile zor günlerinizde bir anda sizi toparlayabilir. Balıksırtı örgülü atkuyruğu saç modeli çok beğenilir. Günlük hayatta da biraz değiştirilerek özel günlerde de kullanılabilir. Bunun dışında diğer örgüler ile yapılan örgülü atkuyruğu saç modelleri de oldukça dikkat çekicidir. Günlük hayatta tercih edilirse sizi çok daha alımlı gösterir. Dalgalı atkuyruğu saç modelleri ve düzleştirilmiş atkuyruğu saç modelleri mezuniyet saç modelleri atkuyruğunun en sevilen hallerindendir.

Günlük hayatta atkuyruğu saç modellerinizi sade bir şekilde kullanmayın. Onlara minik ayrıntılar ekleyerek çok daha iyi görünün. En basiti saç tokanızı saklayın. Örgüler ekleyin. Maşa yapın. Bunların hepsi çok kısa sürede yapılacak ama sizi kat kat saha iyi gösterecek şeylerdir. Balıksırtı, Hollanda örgüsü ve mısır örgüsü ile harika modeller elde edebilirisiniz. Çok karışık modeller istemiyorsanız saçın iki yanından örülerek atkuyruğu yapıldığı veya saçın üst kısmının örülerek atkuyruğu yapıldığı modelleri seversiniz. En spor görünen atkuyruğu ise atkuyruğunuzun gevşek bir şekilde örüldüğü modellerdir.

At Kuyruğu Saç Modelleri 1At Kuyruğu Saç Modelleri 2

Özel günlerde tercih edeceğiniz atkuyrukları nasıl olabilir? Özel günlerde dikkat çeken atkuyruklarının çoğu dümdüz oluyor. Kimisi enseden yapılıyor. Saç tamamen yapıştırılıyor ve ortaya çok havalı bir görüntü çıkıyor. Kimileri alttan toplanıyor ve düzdüz olması sebebi ile tüm gözleri üzerine çekiyor. Özel günlerin ağırlığını kaldırabilen bu sade modeller şüpheyle bakmamanız gereken modellerdir. Her ciddiliğe gidebilir.

At Kuyruğu Saç Modelleri 3 At Kuyruğu Saç Modelleri 4

Çok sade bir elbise giyiyorsanız, kendinizi daha da sıkı göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için biraz daha hareketli biraz daha atkuyruklarını tercih edin. Bu atkuyrukları genellikle dalgalıdır. Ancak bu dalgalar bukle bukle şeklinde değil, dağınıktır. Çok daha hacimlidir ve sizi çok daha asi gösterir. Genellikle koyu renk makyajlar ile iyi gider. Saçınızdan birkaç tutam çıkabilir ancak bu tutamlar kesinlikle belirgin şekillere sahip olmamalıdır. Aksi taktirde çok demode bir görüntü oluşabilir. Bu saç modellerin atkuyruğu ya arkada ya da yukarıda tercih edilir.

At Kuyruğu Saç Modelleri 5 At Kuyruğu Saç Modelleri 6

12 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...