Ajda Pekkan Makyajsız Hali

Yayınlanma Tarihi: 28 Eylül 2017 Ekleyen: Ece GÜRELİ


Ekranda her gün şık ve ışıl ışıl görüntülerini hayranlıkla izlediğimiz ünlüler normal yaşamda da aynı şekilde mi pek çok kişi tarafından merak edilen bir sorudur. Objektiflerin önüne çıkmadan önce ünlü makyözlerin elinden geçiyor. Bu neden ile hiç bir ünlünün cilt kusuru ekrana kolay kolay yansımıyor. Bunun yanı sıra ünlüler makyajsız halleri ile objektiflere yakalanmak istemiyor. Fakat yine de kameralardan kaçamıyorlar.

Doğal Bir Görüntü Mü?

Makyajsız halinden önce estetik operasyonları ile her daim gündemde kendine yer bulan Ajda Pekkan’ın bu operasyonların bir kısmından memnun olmadığı biliniyor. Özellikle yüz bölgesine yaptırdığı estetik operasyonlar Ajda Pekkan’ın gündelik hayatını oldukça zora sokuyor. Öyle ki son yaptırdığı yüz estetiği sebebi ile ağzını kapatamayan Pekkan mimiklerini de bu sebep ile kullanamıyor. Ayrıca zaman içerisinde donuk bir yüz ifadesi bulunmaktadır. Tüm bunlardan dolayı makyajsız Ajda Pekkan merakından ziyade estetiksiz Ajda merakı bulunuyor. 71 yaşındaki süper star halen oldukça genç görünen vücudu ile görenleri hayrete düşürmeye devam ediyor.

Peki, tüm bu estetik operasyonlar dışında Ajda Pekkan makyajsız nasıl görünüyor. Makyajsız hali Ajda Pekkan hayranlarını şaşırtsa da aslında yaşına göre oldukça bakımlı bir cilde sahiptir. Süper starın spora ve sağlıklı beslenmeye olan merakı onu yakından tanıyanlar için bilindik bir durumdur. Tüm bunların yanında iyide bir bakım programı ile cilt, yaşına göre oldukça iyi bir durumdadır. Her ne kadar estetikleri ile gündemde olsa da estetik operasyonlar cildi bu denli sağlıklı olmasına bir noktadan sonra yardımcı olmaz.

Ajda Pekkan Makyajsız Hali 1

Ajda Pekkan 2017makyajsız hali ile görmeye alıştığımızdan biraz daha farklı olsa da bakımlı bir cilde sahip olduğunu söylemekte yarar var. Makyajsız hali Ajda Pekkan hayranları için yine de şaşırtıcıdır.

Ajda Pekkan Makyajsız Hali 2

28 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...